Новини з 1996 року

Амбулаторія, Палац культури і завод. Кременчук у депресії, або Продати все, щоб вижити. ФОТО

Валерія Макряшина 28 жовтня 2019 16:45 1337 0

Криза в Кременчуці, наше місто в сірій та безглуздій депресії, ціни на ринку ростуть, виробництво, навпаки, падає, заводи, колись найкращі в СРСР та Україні, розпродують своє майно, якщо не розпродують - його просто забирають за борги. Такою ситуацією  вже мало кого з жителів нашого міста можна здивувати...

На жаль, це реальність, коли всі важливі колись для кременчужан будівлі виставлені на продаж.

Економічна система, фундамент якої будувався роками, з тріском зазнала так званого фіаско, й керівникам заводій та підприємств нічого не злишається, як стояти й розводити руками. 

На початку серпня "Програма Плюс" уже писала про суперрозпродаж чи таку собі "чорну п'ятницю" для акул бізнесу, яку організувала на відкритому майданчику купівлі-продажу ОЛХ адміністрація ПАТ "Кредмаш", ПрАТ "АвтоКрАЗ" тощо.

Із того часу на інформаційних просторах мало що змінилося. Найкращий на Полтавщині табір "Чайка" все ще продається, крім цього, на продаж виставлене "добро" Кременчуцького автомобільного заводу, хоча навряд чи ці будівлі досі належать йому.

Зокрема шукають продавця, який спокуситься Палацом культури ПрАТ "АвтоКрАЗ". За нього просять 697 840 $ (17 млн 446 тис. грн).

 

Також продаєтся досі навчальний центр за адресою: проїзд Ярославський, 2, втім ціна його дещо знизилася порівняно з серпневою - 976 665 $ (24,4 млн грн замість 32,8 млн грн).

 

 

Також досі не знайшлося покупця на триповерхову стару-престару будівлю Автозаводської поліклініки, за яку просять 925 730 $ (23,1 млн грн). Там, до речі, наразі активно приймають громадян сімейні лікарі.

 

 

Крім цього, як і раніше, представникам бізнесу в нашому місті пропонують купити у власне користування будівлю колишнього Промінвестбанку, що на бульварі Пушкіна. Його вартість визначили у 1 092 465 $ (27,3 млн грн), бо характеристики шикарні - і технічний стан приміщення, і внутрішні інженерні мережі в нормальному стані...

 

 

"Програма Плюс" не обмежилася в пошуках тільки одним інтернет-майданчиком Згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті, де проводяться аукціони з продажу арештованого майна в Україні, в Кременчуці виставлені на продаж гаражі Кременчуцького м'ясокомбінату, до речі, також заарештованого, й "бінго" - наш Кременчуцький шкіряний завод, який розташований на вулиці Леонова, 1.

За нього просять, принаймні просили, коли повинен був бути аукціон, - 19 млн 537 тис. 986 грн. 

 

 

І з цього приводу можна сказати одне - в Кременчуці все продають: підприємства, зразка ТОВ "Кременчукм'ясо", лікеро-горілчаний, шкіряний заводи, але мало хто що купує. І, вочевидь, далі буде запитання - чи справді наше місто настільки депресивне, де заводи, які працюють, можна порахувати на пальцях однієї руки. Але в такому випадку що робити нам усім і що недопрацьовує наш міський голова, щоб Кременчук урешті-решт виліз із кризи?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 422 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 543 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1048 0