Новини з 1996 року

Алкоголіки-хулігани ламають лавки у парку Ювілейному. ФОТОфакт

Валерія Макряшина 03 вересня 2018 13:02 848 0

Кременчужани скаржаться на стан лавок у парку "Ювілейному", що навпроти Міського Палацу культури.

Місцевий мешканець Михайло Тимохін на своїй сторінці в мережі Facebook опублікував світлину, на якій лавки в парку поламані. У цьому чоловік звинувачує місцевих алкоголіків, які практично щоранку "засідають" на них, аби похмелитися. 

"Вот такое крушение оставляют после себя алкаши, которые мирно опохмеляются и разводят на деньги наивных любителей пива в парке (ГДК им. Петровского). Каждое... практически утро они "заседают" с 7.00... выпивая и закусывая, тем самым портя не только парковый инвентарь, а и душевную атмосферу парка своей вонью... матами... и присутствием. Пора бы полиции навести порядок в столь прекрасном месте нашего города", - йдеться в повідомленні.

На що у відповідь йому інший кременчужанин Максим Непорада написав, що лавки в парку й до цього, м'яко кажучи, якістю не вирізнялися: 

"Алконавти алконавтами, але стан цих лавок уже давно паскудний. Спочатку їх зробили з сирої деревини, потім деревину покрутило так, що не всидиш, і ось фінал - через десять років деревина ще й зогнила та ламається. Але алкашам, ай-ай-ай, сто пудів, не можна так", - написав чоловік. 

Інші ж місцеві мешканці написали під постом Михайла, що добре було б правоохоронцям зайнятися проблемою постійних алковечірок у парку, однак у поліції наразі справи геть інші - розбиратися з тим, що після себе залишив екс-начальник Віталій Ботвина. 

 

Читайте також: Минув рік, а результату - нуль. Парк "Ювілейний" продовжують завалювати сміттям

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 114 0
На День міста в Кременчуці відбувся цікавий концерт зоряного десанту. ФОТО 316 0
У Кременчуці відбувся прем’єрний спектакль «Sex за Законом, або Не Забудьте Розписатися». ФОТО 460 0