Новини з 1996 року

Актуально, як ніколи: у Кременчуці сім’я 15 років користувалася компослугами, а борг не «гасила»

Артем Кузьменко 13 січня 2021 16:30 459 0

11 січня на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень з’явився розгляд цивільної справи за позовом, який Кременчуцька філія АТ «Полтаваобленерго» подала до Автозаводського райсуду нашого міста. В ролі відповідачів – четверо кременчужан, які живуть в одній квартирі та є споживачами послуг, що надає АТ.

Суть позову в тому, щоб стягнути з відповідачів борг, який виник за користування опаленням та гарячою водою в період з вересня 2006 року по квітень 2019 року. Сума боргу становить 40 939,72 гривні. Крім цього, з кременчужан хочуть стягнути індекс інфляції (1 762,37 гривні), 3% річних від боргу (924,62 гривні) та судовий збір (2 102 гривні).

Самі боржники до суду не прийшли й відзив до суду не подавали. Не було й представників Кременчуцької філії «Полтаваобленерго», тому суддя Олена Погрібняк провела заочний розгляд.

Вона дослідила наявні в справі докази й прийшла до висновку, що позов підлягає частковому задоволенню, оскільки один з відповідачів значиться знятим з реєстрації у квартирі, до якої надходять гаряча вода та тепло.

Це не означає, що тепер сума боргу зменшиться на чверть. Просто тепер трьом, а не чотирьом квартирантам доведеться якось викручуватися й платити понад 40 000 гривень.

Суддя саме так і постановила, і тепер троє мешканців нашого міста заплатять основний борг, індекс інфляції, 3% річних та судовий збір.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 947 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1949 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2562 0