Новини з 1996 року

Активізація фіолетово-гранатової сітки, або Як у Кременчуці містян до чесних виборів готували. ФОТО

Валерія Макряшина 08 квітня 2019 12:30 1660 0

Вчора, 7 квітня, в Міському Палаці культури проходила така собі "культурна" подія. 

Протягом дня під стінами закладу почали шикуватися містяни, зокрема жінки похилого віку, які міцно тримали в руках якісь запрошення. Зважаючи на те, що цього дня у Кременчук із концертом ніхто не приїхав, можна було тільки здогадуватися, що відбуватиметься на сцені МПК.

 

 

Згодом стало відомо, що в Міському Палаці культури буде презентація нардепа Юрія Шаповалова - "Чесні вибори". Спеціально запрошені пенсіонери — громадський актив міста Кременчука, серед яких майже не було молодих людей, мали змогу особисто дізнатися, "як зробити Кременчук кращим містом". Таким був лозунг проекту. 

 

 

Але мало того, що разом із запрошенням пенсіонери на вході повинні були пред'явити свій паспорт, вхід для всіх інших громадян, які також, можливо, хотіли зробити місто кращим, але запрошення на презентацію не отримали, був суворо заборонений.

На центральному вході, крім помічника Юрія Шаповалова — депутата Кременчуцької міськради Миколи Бокована, стояли молоді хлопці міцної статури. 

У приміщення МПК намагалася зайти й колега Миколи Бокована — депутат міськради Оксана Піддубна, однак її зупинили. Такими зухвалими діями депутатів, наближених до Юрія Шаповалова, відносно Оксани Піддубної вже нікого не здивувати й викликами наряду поліції також. Але коли "на місце пригоди" приїхали правоохоронці, Микола Бокован відмовився писати заяву. За словами самої ж депутатки, слова "чесність" та "Юрій Шаповалов" несумісні і є багато фактів, які це підтверджують.

Що саме відбувалося в залі Міського Палацу культури?

Спеціальним гостям, для яких і був орендований (проте документів, які це підтверджують, немає) комунальний заклад, представили два відеоролики, перший з яких стосувався проведення чесних виборів, другий — проведення гранатової (фіолетової?) толоки в Кременчуці, яка запланована на 20 квітня - всеукраїнський день тиші перед другим туром виборів. Варто зауважити, що минулого тижня проти проведення суботника в цей день виступили не тільки свідомі депутати міськради, а й більшість кременчужан. 

Зрештою багатьом містянам, які проходили повз МПК у своїх справах, таке дійство здавалося нічим іншим, як черговою масштабною схемою агітації на виборах — у даному випадку так звана робота фіолетової чи то гранатової сітки. І недарма на дане "дійство" команда Юрія Шаповалова запросила кременчуцьких пенсіонерів, бо вони, як потенційні виборці, яким багато не потрібно, можуть зробити Кременчук таким, яким його хоче бачити сам нардеп. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2602 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2611 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3843 0