Новини з 1996 року

Активісти закликають мера Кременчука Малецького передати медикам службові автівки виконкому

Олександр Курилов 23 березня 2020 10:40 697 0

Представники громадськості міста закликають нашого міського голову Віталія Малецького передати службові автомобілі, свій та восьми своїх заступників, у розпорядження лікарень.

Відповідний заклик оприлюднив у Фейсбуку громадський активіст Олег Биков.

За тим, що відбувається сьогодні, - в нашому місті нині практично повний транспортний колапс, який настав через оголошені обмеження й відмову водіїв маршрутних таксі працювати в умовах втрати заробітку.

Точка зору активіста  - сьогодні наші чиновники просто зобов’язані передати свої службові авто для потреб медиків. Також для потреб медиків можна передати автомобілі керівників комунальних підприємств. Інакше медичним працівникам неможливо дійти до роботи. 

За словами Олега Бикова, в аналогічній ситуації керівники Полтавської облради, в кожного з яких теж є власний джип, відмовилися від службового транспорту.

Слід додати про можливість втілення в життя такого заклику.

І тут слід сказати, що власні автомобілі в більшості наших чиновників є. Виняток у цьому списку - заступник мера з питань молоді Руслан Проценко – молодий чоловік, який щонайбільше за 40 хвилин дійде з водоканалу до міськвиконкому і якому втратити службове авто не страшно.

Єдине питання для нашого мера і його заступників - це кошти, зокрема питання, хто їм компенсуватиме витрати на пальне, якщо вони почнуть їздити своїми автівками на роботу?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1488 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1559 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1482 0