Новини з 1996 року

Активісти, суд, виконком. Знімають гриф "таємно" з витрат коштів, виділених на святкування Дня міста

Валерія Макряшина 09 квітня 2019 17:00 714 0

Розслідування кременчуцьких активістів щодо ймовірного незаконного виведення коштів на святкування Дня міста у 2017 році продовжується й досі.

Які схеми приховують наші чиновники - невідомо. Невідомо й те, на що саме у 2017 році пішли сотні тисяч гривень під час святкування Дня міста. За це питання серйозно взялися місцеві активісти, зокрема представник ГО "Європейський клуб" Лариса Гориславець.

Після чергових запитів та численних питань стосовно того, як просувається слідство, громадській організації нарешті надійшов лист з роздруківкою ухвали з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Нагадаємо, у провадженні слідчого відділу Кременчуцького ВП ГУ НП в Полтавській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України за заявою ГО «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» від 26 грудня 2017 року, в якій повідомлено про можливі розтрати службовими особами Управління культури і туризму виконавчого комітету Кременчуцької міської ради коштів, у тому числі на святкування Дня міста Кременчука, що призвело до збитків, завданих бюджету міста на загальну суму 591000 гривень.

"Так КЗ «Культури і відпочинку «Парк Крюківський», КП «Комунальний заклад культури і відпочинку «Парк Миру» та КМЗ «Міський парк культури і відпочинку «Придніпровський» перераховано на розрахункові рахунки ФОП ОСОБА_10 кошти в сумі 199 000, 199 000 та 193 000 гривень (відповідно до укладених договорів)", - ідеться в повідомленні.

Станом же на 22 лютого 2018 року виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області копії документів та жодної відповіді з приводу надання документів не надав.

Тож Автозаводський районний суд своєю ухвалою зобов'язав виконавчий комітет Кременчуцької міської ради тимчасово надати документи, які наразі перебувають у володінні самого виконкому:

- сценарій/план заходів проведення святкових заходів на площі Перемоги, на площі Незалежності, в центральному сквері, в центрі міста, на території парку «Крюківський», на території парку Миру, на території парку «Придніпровського», в «Міському саду» в рамках відзначення 446-ї річниці з Дня заснування міста Кременчука, 74-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників з 20 вересня по 30 вересня 2017 року;

- фінансово-господарські документи (договори, додаткові угоди, рахунки проплати тощо), що стосуються взаємовідносин з ФОП ОСОБА_10 щодо проведення святкових заходів у Кременчуці в рамках відзначення 446-ї річниці з Дня заснування міста Кременчука, 74-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників з 20 вересня по 30 вересня 2017 року.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 126 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 565 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1038 0