Новини з 1996 року

Активісти намагалися виманити відділ транспорту попрацювати на маршрутах - дурних немає

Марина Баніт 08 листопад 2017 13:07 602 0

Це Кременчук, дєтка! На жаль, у нашому місті чиновники з відділу транспорту позаліпали в кабінетах і важче ручки та паперу в руки не беруть. Байдуже, що відбувається на дорогах Кременчука: переповнені маршрутки, випадають люди з транспорту, хамство водіїв, порушення графіків перевезень. Байдуже! Головне - щоб на паперах усе було правильно. А, за паперами транспортного відділу, у Кременчуці - транспортний рай. Як сказав Тертичний, що схожі вони на мавпочок: "Не чую, не бачу, не скажу".

І доказом цього є відео, яке опублікував представник і організатор громадського контролю за перевезеннями Геннадій Тертичний.

На відео - розмова двох активістів з двома представниками транспортного відділу. 

Активісти заявили, що вони просять про допомогу. Вони запрошують відділ приєднатися до контролю за тим безладом, який твориться на маршрутах. І тут мова безпосередньо про те, що люди випадають з маршруток.

Активісти просили допомогти й надати документи. Але представники почали щось пояснювати на кшталт того, що з документами в них усе в порядку і вони діють згідно з чинними нормативами та законодавством. При цьому вони заявили, що переповнені маршрутки - це проблема патрульної поліції, а вони цим не займаються.

Геннадій Тертичний запитав "Ви хоч з кабінету виходите, моніторинг хоч якийсь проводите, до перевізників підходите, на маршрути виходите, ви фіксуєте порушення?"

На що почув відповідь, що "переповнення - це не наша компетенція, ми не маємо важелів".

Активісти пояснили, що вже неодноразово запрошують відділ транспорту, але ті відмовляються. На це їм пояснили, що не було розпорядження начальника.

- Навіщо тоді такий начальник? - запитав Геннадій Тертичний наостанок.

Відео:

  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись