Новини з 1996 року

Активіст наших олігархів. Кременчуцький нардеп Мовчан створює проблеми власникам авто на газі

Олександр Курилов 18 вересня 2020 11:40 1125 0

Надалі всім власникам автомобілів в Україні і кременчуцьким теж, які через велику різницю між відносно недорогим автогазом та  дорогим бензином перевели свої автомобілі, маршрутки... на газ, буде додатковий клопіт.

Тепер їм всім, хто повставляв у багажники своїх авто балони з газом, доведеться вийняти це обладнання та відставити в куток свого гаража.

Причина – дії кременчуцьких нафтопереробників, які через своїх бізнес-нардепів з групи олігарха Коломойського ініціюють прийняття нового «автогазового» закону, яким буде повернуто все назад.

Й це нові законодавчі ініціативи нашого кременчуцько-горішньоплавнівського нардепа Мовчана, який два дні тому подав у парламент свій новий законопроект.

Зміст того, що наш обранець пропонує, – тут віднімаємо, сюди додаємо й щось, можливо, й буде.

Шедевр його законодавчої думки називається «Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збалансованості ставок акцизного податку на пальне».

За тим, що пояснюється, – прийняття цього законопроекту викликано зменшенням споживання бензинів в Україні.

Пояснення до закону, яке нардепу Мовчану вручили  на кременчуцькій «Укртатнафті», від імені якої виступає наш нардеп, – зменшення це з 2012 року є величезним і складає 60 відсотків.

Звідси й пропозиція Мовчана – ось тут акциз (на газ) збільшуємо, аби той подорожчав і його менше купували.

Але ось тут (акциз на бензин) зменшуємо і тоді всі переходитимуть на цей вид пального й зрозуміло, що його купуватимуть більше…

І така законотворча механіка – тут додаємо, тут прибираємо, при непевних обіцянках, що ціна на бензин може зменшитися при нинішньому збільшенні курсу долара США, – як ми повинні ставитися до такої «законотворчості», за яку нардепу ще виплачують зарплату?

І як взагалі довго ми ще бачитимемо таку «законотворчість», коли головним для нашого нардепа є олігархи, а не пересічні громадяни?

Бо якби це був справжній законопроект, то перше, що б ми прочитали, – Укртатнафта зменшуватиме вартість бензину щорічно, аби його купували більше. А далі – все інше. На жаль, нічого цього немає.

До речі - серед авторів цього законопроекту - ще купа таких же "активістів"-нардепів з Полтавщини й не тільки. Але всі вони - "слуги" народу з орбіти олігарха Коломойського

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 192 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 357 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 701 0