Новини з 1996 року

Агресивний "Русский мир" й виконком Кременчука - браття навіки. Як у мерії порушують закони України

Ксенія Омельченко 10 січня 2018 12:51 694 0

Працівники комунального підприємства «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» продовжують свою трансляцію у забороненій на території України російській соцмережі “ВКонтакте”.

А причина заборони цієї мережі - агресія на Сході, за яку жителі України й Кременчука теж платять своїм життям. Ще серед причин -  "віджатий" агресором в України Крим. Однак таке стосується не всіх, бо Кременчуцький міськвиконком у світі проросійського терору - перший серед перших.

Тож  кременчуцькі  комунальні новини гармонійно виглядають на фоні класичних антиукраїнських репортажів про неіснуючого  "розп’ятого мальчика",  нібито збитий українцями Боїнг чи життя бурятів-"визволителів" в окупованому Донецьку.

Читайте також: 3 роки після звільнення Слов'янська: як це було? Репортер "Програми плюс" про пережиті жахи

Новини, за які цього року кременчужани зі своїх кишень заплатять 6 мільйонів гривень, транслюються одразу в кількох групах.
  

Причини такого порушення закону незрозумілі, адже з 300 людей, які бачать дописи в себе в стрічці новин, менше 10 натискають та переглядають саме відео. Що може свідчити про невисоку популярність серед кременчужан.
 


 

З іншого боку, небажання втрачати аудиторію можна пояснити як своєрідне висловлення позиції керівництва міста, що допомагає комунальному підприємству. До речі, допомагає влада не словом, а грошима. За таку активну роботу в російському "ВКонтакте" фінансування підприємства збільшилося за рік з 2,5 млн до 6. 

Слід додати, що практично всі міські ЗМІ, за винятком комунального підприємства КТРК, яким керує наш міський голова особисто, припинили будь-яку співпрацю з російською соціальною мережею.

А от що шукає в "руцком мире" комунальне підприємство з Кременчука й головне - що воно хоче там знайти - на це запитання немає відповіді.

 

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись