Новини з 1996 року

Африканська чума на Полтавщині. Прокуратура розпочала розслідування

Валерія Макряшина 10 серпня 2018 10:10 458 0

Завдяки невідкладному реагуванню прокуратури Полтавської області розпочато досудове розслідування за фактом порушення ветеринарних правил службовими особами одного з державних підприємств при перевезенні свиней, у яких наявний ДНК-вірус Африканської чуми.

Установлено, що одне з державних підприємств Миргородського району надало приватному підприємцю 87 голів свиней. Втім перевезення вказаних тварин здійснювалось без необхідних ветеринарних документів, повідомляє прес-служба Прокуратури Полтавської області. 

Згідно з висновками спеціалістів регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області, в досліджених тваринах наявний ДНК-вірус Африканської чуми свиней.

За фактом порушення ветеринарних правил службовими особами вказаного державного підприємства Миргородська місцева прокуратура розпочала процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 251 КК України.

У ході досудового розслідування вилучено автомобіль, на якому перевозили поголів’я, а на території підприємства організована робота з метою недопущення розповсюдження захворювання.

Крім цього, з метою локалізації і ліквідації спалаху небезпечного інфекційного захворювання свиней про даний факт повідомлено Полтавську облдержадміністрацію та Миргородську райдержадміністрацію для вжиття скоординованих заходів щодо недопущення поширення епізоотії та в разі необхідності - ліквідації її наслідків.

Досудове розслідування триває.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 116 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 280 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 561 0