Новини з 1996 року

Афера сторіччя! Як кременчуцьку податкову «розвів» кременчуцький бізнесмен

Марина Баніт 03 серпня 2017 09:28 1282 0

Мова про працюючого директором ПП «ТК «Оператор» та ТОВ «Підрядник 2015» місцевого шахрая.

Він з лютого 2014 по серпень 2016 року, будучи директором ПП «ТК «Оператор» та ТОВ «Підрядник 2015», тобто службовою особою даних підприємств, умисно вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, склав завідомо неправдиві документи, а саме: податкові декларації з податку на додану вартість з додатками №5 до них ПП «ТК «Оператор» та ТОВ «Підрядник 2015». Ці документи  чоловік завірив від свого імені з використанням електронного цифрового підпису та від імені зазначених підприємств шляхом використання електронних ключів подав у якості звітних податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку в Кременчуцьку ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області, тобто вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.366 КК України.

Підприємець з лютого 2014 по серпень 2016 року, будучи директором ПП «ТК «Оператор», завідомо знаючи, що ПП «ТК «Оператор» у зазначеному податковому періоді будь-яких господарських взаємовідносин не мало, товари, роботи (послуги) від них не отримувало, умисно, з метою незаконного отримання права на податковий кредит з податку на додану вартість включив до складу податкового кредиту по податку на додану вартість очолюваного ним підприємства податкові накладні виписані (зареєстровані) від імені даних підприємств:

ТОВ «Силіконова долина» ТОВ «БК» Альтор», ТОВ «Курсверх», ТОВ «Енергостар Груп», ТОВ «Кітт-Саунд», ТОВ «Лексус ОСОБА_3», ТОВ «ОСОБА_4 Інвест», ТОВ «Ламан Ардо», ТОВ «Альфацентавр альянс», ТОВ «Оптовик Про», ТОВ «Техноніколь-Центр», ТОВ "Монолітбудкомплект", ТОВ "Техносервіс-Д", ТОВ "Кодрат", ТОВ "Атлантик", ТОВ "Універсал Промхім", ТОВ "Колоф", ПП "Енергоресурс".

Те саме директор вчинив і в документах ТОВ «Підрядник 2015» з іншими підприємствами ТОВ "Апекстрейд ЛТД", ТОВ "Атлантик", ТОВ «БК» Альтор», ПП «ТК«Оператор», ТОВ "Дервік Капітал", ТОВ "Кодрат", ТОВ "ОСОБА_5 Трейдінг", ТОВ «Курсверх», ТОВ «ОСОБА_4 Інвест», ТОВ "Сучасні Технології Техногенної Безпеки".

Після чого, продовжуючи свою злочинну діяльність, з метою незаконного отримання права на податковий кредит з податку на додану вартість вніс завідомо неправдиві відомості в податкові декларації з податку на додану вартість, тобто безпідставно вніс інформацію по неіснуючих взаємовідносинах із вищевказаними контрагентами.

Під час досудового розслідування між прокурором Кременчуцької місцевої прокуратури і обвинуваченим у присутності адвоката була укладена угода про визнання винуватості. Директор беззаперечно визнав себе винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.366 ч.1 КК України, а також пообіцяв сприяти розслідуванню кримінального провадження .

Отже, афериста-невдаху визнали винним і призначили йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 250  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 4250 грн.

Ось так – дешево і сердито можна «розводити» податкову.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 316 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1459 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2450 0