Новини з 1996 року

Адвокати Юлії Погрібної вирішили розвалити кримінальну справу по ній в суді

Андрій Михайленко 17 листопад 2016 12:24 1405 0

Хоча сам розгляд справи суддя Олег Коліуш швидко переніс на 23 листопада, але захист екс-керівниці КП "СКРП" повідомив про намір заявити клопотання про повернення кримінального провадження з повідомленням про підозру.

Нагадаємо, нині в провадженні Автозаводського районного суду знаходиться кримінальна справа про розкрадання коштів КП "Спецкомбінат ритуальних послуг".

Фігурантами по цій справі проходить екс-керівник підприємства, дуржина екс-віце-мера Андрія Погрібного, Юлія Погрібна та працівниця цього ж підприємства.

Юлії Погрібній та працівниці спецкомбінату інкримінується розкрадання коштів підприємства під виглядом оплати робіт за неіснуючі роботи по водопроводу на Свіштовському кладовищі в листопаді 2011 року

Оскільки замість судді Віктора Гафяка справу нині слухає новий суддя, то сьогодні відбувалося підготовче засідання.

Як вказала під час засідання Юлія Погрібна, її захисник не зміг взяти участь у засіданні, оскільки знаходиться в Луганську - дану обмовку присутні сприйняли з гумором.

Потім адвокат Фелікс Урін вказав, що захисник Погрібної знаходиться не в Луганську, а в Луцьку, виїзд з якого нині ускладнено погодними умовами.

Далі Урін вказав, що саме повідомлення про підозру є неправильним та таким, що було підписане особою, яка не мала на те повноважень.

Слід нагадати, що на одному із попередніх судових слухань у режимі відеоконференції було допитано свідка - підприємця із Чернівців, який, згідно з документами по вказаних роботах, виступав у ролі підрядника КП "Спецкомбінат ритуальних послуг". 

Свідок повідомив, що має освіту програміста та займається бізнесом у ІТ-сфері. Жодного стосунку до будівельних робіт не має.

Так само бізнесмен заперечив будь-який діловий зв'язок з Кременчуком та його підприємствами, у тому числі - виконання робіт та підписання документів для Спецкомбінату.

Як ми вже повідомляли, головний бухгалтер підприємства розповідала, що вказані кошти з оплати робіт водопроводу  частинами було видано на руки Погрібній та працівниці підприємства на підставі пред'явлених актів виконаних робіт по вказаному будівництву на Свіштовському кладовищі.

Погрібна ж у свою чергу повідомила, що акти виконаних робіт їй надавала, як тепер виявляється, невідома особа.

У даній ситуації, як на репортера, суд може дійти висновку, що формально в діях Погрібної та працівників Спецкомбінату вбачається службова халатність (не перевірили реальність виконаних робіт. - Ред.), але 9 380 гривень збитку явно замало для притягнення до відповідальності за відповідною статтею Кримінального кодексу - справу по екс-директорці підприємства можна буде сміливо закривати.

Однак, як стало відомо, захист Погрібної обрав іншу стратегію.

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Економіка КременчукаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 248 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 656 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1137 0