Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Адвокати Олександра Мельника знову заявили відвід голові Кобеляцького райсуду

Юлія Билина 11 грудня 2015 17:04 1043 0

Суд черговий раз відмовив захисту.

Сьогодні, 11 грудня, після тривалої перерви продовжилося слухання справи щодо вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенка. Захисники двох обвинувачених - директора приватної телекомпанії "Візит" Олександра Мельника та правозахисника Олександра Крижановського черговий раз вимагали відсторонення від розгляду цієї справи голови суду Ірини Омельченко. За словами адвокатів, головуюча постійно порушує права підозрюваних.

Черговим грубим порушенням права їхніх підзахисних адвокати О.Мельника та О.Крижановського назвали немотивоване порушення звичної процедури розгляду міри запобіжного заходу. Як відомо, під час останнього вирішення цього питання (яке розглядала одноосібно суддя Омельченко) при продовженні арешту Олександру Мельнику в судову залу навіть не доставили інших підозрюваних і не дали можливості їм висловитися з цього питання. Так само суддя вчинила під час розгляду запобіжного заходу стосовно О.Крижановського. (Як відомо, суддя продовжила арешт обом, хоча захист наполягає на відсутності доказів вини і О.Мельника, і О.Крижановського.)

Традиційно на захист судді став представник прокуратури Полтавської області, що підтримує обвинувачення.

Після перерви Кобеляцький райсуд черговий раз відмовив захисту. Тож колегія Кобеляцького райсуду залишиться незмінною - у складі двох професійних суддів та трьох присяжних.

Як відомо, директор приватної телекомпанії "Візит" Олександр Мельник не раз заявляв, що ніяким чином не причетний до двох резонансних убивств. Відомо також, що ще в березні 2014 року він виграв усі суди (аж до Верховного) й зумів повернути собі телекомпанію, яку раніше намагався відібрати в рейдерський спосіб покійний нині мер Кременчука Олег Бабаєв. Убивство ж мера сталося значно пізніше - аж у липні. Захист Олександра Мельника не раз заявляв, що в ході слухання справи прокуратура так і не змогла надати жодного доказу, який би засвідчував вину О.Мельника.

Теги: 1709

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 39 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 951 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1656 0