Новини з 1996 року

Адвокат Ульянов привів у суд цілу команду "бабушок Малецького"

Юлія Билина 01 червня 2016 15:35 1053 0

Цього разу пані поважного віку з уламків "Батьківщини" мають зіграти роль свідків у справі за позовом Оксани Піддубної до "Автографа".

Цілу групу панянок поважного віку застала "Програма Плюс" у судовій залі, де мало відбуватися слухання цивільної справи за позовом Оксани Піддубної, депутата Кременчуцької міськради до редакції газети "Автограф". Пані сиділи гуртом, стиха перемовляючись, і чомусь ховали обличчя від фотокамер.

Як згодом з'ясувалося, усіх цих жіночок привів адвокат Руслан Ульянов, який раніше виступав захисником високопосадовців команди Віталія Малецького в гучних справах з порушенням антикорупційного законодавства. Нині жіночки мають підтвердити факти, викладені в оскаржуваній Оксаною Піддубною публікації газети "Автограф".

Жіночки заявили, що вони - не просто свідки, а читачі газети "Автограф", а адвокат пояснив: вони добре знають Оксану Піддубну й багато чого можуть про неї розповісти.

Позивачка також упізнала декого із присутніх, заявивши, що це люди з колишньої організації партії "Батьківщина", в якій депутат колись перебувала, а потім вийшла. Оксана Піддубна вважає: свідки, яких привів пан Ульянов, не можуть знати нічого про її особисте життя, бо вона з ними близько не спілкувалася. Натомість припустила, що ці жінки можуть давати упереджені свідчення. По-перше, тому що вона не дуже миролюбно розпрощалася з "Батьківщиною". А по-друге, серед заявлених свідків Оксана Піддубна впізнала... матір віце-мера Руслана Проценка, на якого депутат подавала заяву до прокуратури про порушення антикорупційного законодавства (й суд таки назвав його порушником разом із дружиною та віце-мером О.Усановою).

Жіночки не всі поводилися на судовому засіданні стримано. Одна з них постійно намагалася перебити Оксану Піддубну. А по завершенні засідання й взагалі влаштувала їй публічний базарний скандал прямо у дворі суду, голосно вигукуючи усілякі неприємні речі. 

Суддя Юрій Рибалка, що головує у цій справі, задовольнив прохання адвоката Руслана Ульянова викликати в якості свідків усіх заявлених осіб. Однак саме засідання перенесли на 29 червня, на 14.30. Схоже, буде весело... 

 

Теги: 2553

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1616 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1696 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1612 0