Новини з 1996 року

Адміністрація КП «Теплоенерго» відзначила гулянкою отримання 2-х мільйонів з міськвиконкому

Олександр Курилов 06 вересня 2018 11:54 1296 0

Керівники комунального підприємства «Теплоенерго» відзначили спеціальною гулянкою за містом дві радісні події у своєму житті.

Перша така – міськвиконком минулої п’ятниці прийняв рішення про виділення траншу допомоги комунальним тепловикам у розмірі 2 мільйонів гривень.

Ці кошти будуть витрачені на виплату заробітної плати працівникам КП «Теплоенерго».

Друга – майбутнє подорожчання вартості тепла та гарячої води, рішення про яке повинен прийняти Кременчуцький міський виконавчий комітет.

Корпоративне свято для своїх відбулося в день проведення засідання міськвиконкому й теж минулої п’ятниці.

Як розповіла сьогодні на засіданні штабу комунальників, присвяченому підготовці до опалювального сезону, депутат міськради Оксана Піддубна, таке святкування справді відбулося.

Для підтвердження своєї інформації депутат міськради оприлюднила номер службового автобуса - 05429, яким представники комунального підприємства їхали на гулянку і який було заправлено за рахунок оплати громадянами комунальних послуг.

Повідомлення депутата викликало занепокоєння в учасників сьогоднішньої наради – певно, що чиновники мерії про це знали, однак не думали, що станеться витік інформації.

Представник комунального підприємства «Теплоенерго» заявив, що він не брав участі в цьому святі життя, й слід так розуміти, що чергова пиятика пройшла повз нього.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1412 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2403 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3028 0