Новини з 1996 року

Адміністрації Кременчукводоканалу - нові імпортні легкові авто. Жителям - нові високі тарифи на воду

Валерія Макряшина 24 січня 2020 16:10 726 0

Комунальне підприємство «Кременчукводоканал» сьогодні оголосило мешканцям нашого міста нові тарифи на свої послуги, які будуть вищими за нинішні на 20%. Поки кременчужани цю інформацію "переварюють" у своїх головах, підприємство робить дуже важливі закупівлі. 

І ні, ви не вгадали, не купляють вони ні нових труб, ні реагентів. Сьогодні, 24 січня, комунальне підприємство "Кременчукводоканал" уклало договір із дилерським центром "Соллі Плюс. Кременчук" на закупівлю в них трьох легкових автомобілів Renault LOGAN версії Life+ загальною вартістю 805 тисяч 353 гривень - на 47 гривень дешевше від початкової вартості. 

Це кошти, виділені підприємству з міського бюджету, казну якого наповнюють кременчужани, які платять податки. 

Навіщо комунальному підприємству три автомобілі, вартістю кожен по 268 тисяч 451 гривні - невідомо. Але про сам автомобіль, а таких буде на підприємстві аж три, в мережі є інформація. 

Головне, що відрізняє Renault LOGAN версії Life+ від Renault LOGAN Life звичайного так це наявність у першому кондиціонера. 

Також у моделі, яку обрало наше КП, є бортовий комп'ютер, крута спинка заднього ряду сидінь, яка складається в пропорції 1/3 та 2/3. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 95 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 149 0
Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 216 0