Новини з 1996 року

Або труси одягти, або хрестик зняти. Кременчуцькі чиновники виручили грошима російські ВАЗ і ГАЗ

Олександр Курилов 03 січня 2017 17:16 1264 0

Керівники міськвиконкому Кременчука на чолі з міським головою Віталієм  Малецьким наприкінці минулого року прийняли безпрецедентне за своїм змістом рішення.

За цим рішенням, проблему коштів міського бюджету, які залишалися невитраченими на рахунках  міста у величезних обсягах, кременчуцькі чиновники вирішили успішно. Чому вирішували тему «зайвих» коштів  – зрозуміло.

Читайте також: Гроші Кременчука: КАТП-1628 без зайвого галасу вже купляє "Тойоту" за 511 тис. гривень. ДОКУМЕНТ

Уже на обласних нарадах у губернатора Полтавщини  Валерія Головка коли-не-коли порушують тему ефективності господарювання.

Зокрема, говорять про те, які ті чи інші керівники  міст і районів Полтавщини встигають чи не встигають ефективно витратити  кошти місцевих бюджетів наприкінці року.

Кременчуцька відповідь Чемберлену така – у  нашому місті все витратити встигли і встигнуть ще.

Зокрема, вже на комунальному підприємстві «Благоустрій Кременчука» встигли купити продукцію російських підприємств «ГАЗ» та «ВАЗ».

Тож тепер у Кременчуці є аж три нові «Газелі» й одна «Нива».

Чому вибір зупинився на цих автомобілях, а не українських, виробництва того ж Чернігова чи Запоріжжя,  – репортерам міста не пояснювали й сам огляд купленої техніки мер проводив у своєму вузькому колі обраних чиновників.

Аби бути справедливим, слід додати, що мерія також купила за бюджетні кошти, які терміново слід було витратити, китайські тракторці й вантажівку КрАЗ.

Загалом у репортера немає сумнівів, що чиновники купували речі потрібні.

Читайте також: Гроші Кременчука: на КП "Благоустрій Кременчука" швиденько купляють "Ниву"

Але наскільки для міського голови Віталія Малецького є зручним у понеділок передавати куплені за кошти кременчуцького бюджету запасні частини для потреб наших військових, які обороняють на сході Україну від терористів, а у вівторок робити протилежне?

Зокрема, після прояву понеділкової турботи про наших бійців ЗСУ вітати вівторкову закупівлю техніки російського автопрому й спонсорувати цим виробництво мін, куль та снарядів, якими наших же солдатів на сході України вбивають?

У репортера немає відповіді на це запитання, але, можливо, вона є у міського голови Віталія Малецького.

Останнє, про що слід додати, – відомо також про плани комунального підприємства «Теплоенерго» щодо купівлі двох вантажних автомобілів для перевезення своїх робітників.

І прохання – купуйте вже і продукцію російського «Уралу» теж, бо ми – кременчуцькі платники податків - ще не всіх, хто вбиває наших городян, проспонсорували.

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаГроші КременчукаБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись