Новини з 1996 року

Або труси одягти, або хрестик зняти. Адміністрація Біланівського ГЗК звинуватила мера Кременчука

Олександр Курилов 11 червня 2017 10:08 1285 0

Адміністрація ПАТ «Біланівський ГЗК», з копанням залізорудних кар’єрів якого у нашого міста та його мешканців почнуться додаткові проблеми, звинуватила нашого мера Віталія Малецького в подвійних стандартах.

Зміст звинувачень: наш міський голова, з одного боку, виступає проти появи кар’єру цього підприємства, що, в принципі, вірно, бо немає екологічних гарантій нормального життя.

Але з іншого боку, наш мер просить гроші в керівників Біланівського ГЗК, й це навряд чи хто може назвати нормальним.

ЗМІ нашого міста, яке підконтрольне керівникам залізорудного холдингу, так повідомляє про те, що відбувається.

«Руководство Белановского ГОКа сообщило: «Мэр Кременчуга во время церемонии награждения победителей футбольного турнира открыто обратился к нам за финансовой помощью, а также за поддержкой в решении вопроса домашних игр команды «Кремень». Малецкий просил предоставить возможность принимать домашние игры команды «Кремень», которая отныне будет играть в первой лиге, на стадионе команды «Горняк». И мы обещали оказать ему помощь в лоббировании этого вопроса.

А сегодня он демонстрирует двойные стандартны и полную несамостоятельность в принятии решений? О каком конструктивном диалоге можно говорить с человеком, который сначала приходит к тебе за помощью, а после пытается любым способом ставить палки в колеса?»

Загалом, самому міському голові Кременчука Віталію Малецькому видніше, в кого просити кошти, а в кого – не просити. Але в цьому випадку, здається, має бути  розуміння:  коли робити цього не варто. І тут напутнє слово до нашого мера таке.

Пане Віталію, якщо вас так тягне на військові дії на стороні своєї бізнес-групи (Холод, Шаповалов) проти іншої (Жеваго, Музика…), то не простіше було б вам просто покинути всі інші справи й товкти своїх політичних конкурентів від усієї душі. І товчіть їх хоч до віку. І вони вас щоб товкли і теж до віку.

Кременчужани цей крок – вашу відставку за причини ваших бізнес-війн - зрозуміли б і поставилися б до цього нормально.

Бо в іншому випадку – досить вам воювати, думайте про людей. Бо поки ваші війни йдуть і вам ніколи, страждають люди. Поки ви, пане Віталію, зайняті відстоюванням бізнесу своїх шефів, у місті то підвищують екс-витрати, то підвищують вартість проїзду, то через глупі рішення ваших же заступників  позбавляють субсидій… Ну скільки ж можна ?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2480 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2504 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3741 0