Новини з 1996 року

Або сам, або Юра, або Володя. Мер Кременчука Малецький призначив переможця в нардепи на вибори

Олександр Курилов 26 жовтня 2016 10:12 806 0

Наступним народним депутатом України від Кременчука буде нинішній наш нардеп Юрій Шаповалов, або сам мер, або, на всяк випадок, на цю посаду  поставлять колишнього помічника пана Шаповалова –  нинішнього першого віце-мера  міста Володимира Пелипенка.

Однак нинішні уподобання «батьків Кременчука»  все-таки схиляються в бік діючого нардепа Юрія Шаповалова.

Про те, що кременчужани можуть голосувати на виборах, як забажають, але нардепом, якщо вибори до парламенту  будуть позачергові, буде хтось один з цієї трійці й більш ніхто, повідомляє ЗМІ такий собі  «Соціальний барометр» - спеціальна  громадська організація міського голови Кременчука Віталія Малецького.

За тим, що написано, – й так  вирішив мер міста,  а він  власноручно вираховував рейтинги місцевих політиків, найбільший  авторитет для виборів – аж 27,8 відсотка у діючого нардепа Юрія Шаповалова.

Причина – пан Юрій не моргнувши оком проголосував за підвищення собі зарплати до 40 тисяч гривень, черговий раз змінив власні політичні погляди й ініціював закон, за яким усі кременчужани мають складатися й купувати собі в багатоповерхівки загальнобудинкові лічильники води й тепла.

Натомість на другому місці  у передвиборчому списку мера Малецького – він сам. Пан Віталій вирахував,  що його підтримують 20 відсотків населення.

І причина тут – він особисто створив у Кременчуці дуже багато робочих місць (тобто жодного), успішно почав опалювальний сезон (через три тижні від його початку мерію все ще  засипають скаргами) й, звісно, вирішив усі міські проблеми. Зокрема, зробив умови для конкурентної торгівлі, через що продукти харчування у місті подешевшали. Ще - виділив кошти на ремонт палат у міській дитячій лікарні й поборов сморід на Молодіжному. Всього цього наш мер, звісно, не робив, але тим не менше його авторитет за бездіяльність трішки менший, ніж у діючого нардепа Юрій Шаповалова.  

Останнє  – запасний варіант під час виборів у парламент. І мова тут про випадок, якщо основні кандидати захворіють або накрадуться повністю й поїдуть жити в офшори.

Тож запасний варіант у нардепи,  на думку міського градоначальника, й це відображає повідомлення його таємної громадської організації, – це перший заступник міського голови Володимир Пелипенко.

Він бізнесмен від міськвиконкому  й може виступити дублером на вибори в парламент зі своїми 9-а відсотками підтримки кременчужан, які схвально ставляться до його бізнесу – поширення рекламних оголошень про відпочинок в анексованому Криму.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись