Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Або добре, або ніяк: про інвестиційну сферу Кременчука інформація майже не публікується

Ксенія Омельченко 20 вересня 2018 17:00 664 0

Українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International у рамках програми Transparent cities виміряло прозорість інвестиційної сфери 100 найбільших міст України, зокрема, й Кременчука.

Рейтинг було сформовано із 17 індикаторів. Кожен індикатор «важив» 1 або 2 бали. Питання в методології переважно закриті й передбачали відповіді «так»/«ні». Залежно від того, наскільки повно на сайтах розкрита інформація, що запитується, дослідники ставили бал від 0 (інформація відсутня) до 1 або 2 балів (інформація розкрита максимально повністю).

Тож із 20 можливих  прозорість інвестиційної сфери нашого міста було оцінено на 4,95. З таким результатом у рейтингу прозорості інвестиційного сектора Кременчук зайняв аж 58 місце.

Це кращий результат, ніж у Полтави (87 місце) та Горішніх Плавнів (67 місце). 

 

 

Однак гірший за результати Дружківки (6 місце), Сєвєродонецька (9 місце), Ізмаїла (13 місце), Миргорода (33 місце), Лубен (38 місце), Олександрії (40 місце).

 

 

А ще - гірше за показники Тернополя (19 місце). Це місто, до речі, за версією The Financial Times, уже 4 роки випереджає Кременчук у рейтингу економічної ефективності серед малих міст Європи.

Загалом рейтинг був складений, щоб виміряти, наскільки місто інформує потенційних інвесторів про те, що в місто варто інвестувати, наскільки відкритими є правила гри для інвесторів та підприємців, наскільки створена зручність для них створювати бізнес. 

І тут варто зазначити, вищого результату у сфері інвестицій очікувати кременчужанам, певно, й не слід.

Адже навіщо місцевій владі говорити відверто та публікувати докази, наприклад, кидалова німецького інвестора Йорга Майснера чи прорахунків комунального підприємства «Кременчук Інвест»? Це ж недоречно. Все ж таки краще бути серед останніх у рейтингу прозорості, ніж оприлюднити щось та опинитися в кінці рейтингу інвестиційної привабливості взагалі.

Читайте також: Без інвестицій та ринків збуту, але на бюджеті. Кременчуцькі підприємства та результати 2017-го

 
 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 39 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 951 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1656 0