Новини з 1996 року

Або депутати припинять піроліз старої гуми в автокооперативі «Луговий». Або буде прилюдне спалення

Олександр Курилов 10 липня 2017 15:05 868 0

Депутати Кременчуцької міської ради з комісії, що займається питаннями екології та земельних ресурсів, звернуться в усі можливі інстанції із заявою про незаконне здійснення підприємницької діяльності в автокооперативі «Луговий», що на вулиці Аерофлотській.

Відповідне рішення прийнято сьогодні на засіданні депутатської комісії, де за ініціативою депутата Оксани Піддубної розглядали скарги мешканців цієї вулиці на сусідство з установкою піролізу старої гуми, яка діє в кооперативі.

За тим, що повідомили самі жителі, – вони налаштовані рішуче в цій справі й вимагають вплинути на підприємця, який робить «хімію» поруч з будинками.

Про що слід додати: сам винуватець-підприємець заявив, що у нього є всі документи для піролізу старої гуми й дозволи для здійснення такої діяльності.

Цікаво, що під час засідання комісії депутати міськради спочатку рекомендували мешканцям самим вжити заходи. Для початку - самим стояти на варті кооперативу й не давати завозити стару гуму.

Натомість громадяни скаржилися, що сама установка з піролізу працює виключно вночі й через що відчинити вікна у будинках, розташованих за сто метрів, – неможливо.

Слід додати, що діяльність установки з піролізу старої гуми – річ, яка вражає, бо якщо дихнути цією отрутою, то одразу згадується порівняння про справжній крематорій  для людей.

Цікаві дебати з піролізної теми – коли депутати шукали варіанти, кого саме направити на недобросовісного власника приватного підприємства, яке труїть людей?

Тож спочатку обранці кременчужан закликали звернути увагу на цю справу поліцію та прокуратуру. Втім після обіцянки скаржників-мешканців вчинити прилюдний акт покарання й перекрити рух транспорту на Полтавському проспекті депутати вирішили діяти активніше.

Відповідно, аби уникнути самосуду й усіх спалень, за реагування на скаргу мешканців на хімічну обробку гуми візьмуться також чиновники міськвиконкому.

Вони ж і напишуть звернення з цього приводу до всіх контролюючих органів й з усіх можливих питань, починаючи з управління праці, пожежників і всіх інших.

Далі на місце виїдуть представники відділу благоустрою мерії…

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 476 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1206 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 904 0