Новини з 1996 року

АБО 50 ТИСЯЧ ВИБОРЦІВ, АБО БРИГАДА СЛІДЧИХ. Як зламати сітку покупки голосів на вибори у Кременчуці

Олександр Курилов 11 листопад 2015 10:10 1308 0

Найбільша проблема для другого туру голосування на виборах міського голови Кременчука  - це купівля голосів виборців, якою користуються у місті вже 5 років і яку сьогодні задіяв агітаційний штаб кременчуцьких «поручнів».

Саме ця сітка купівлі голосів і буде визначальною у результатах голосування, розповів репортеру «Програми плюс» депутат міськради й колишній кандидат у мери Геннадій Іванян.

«Поясню дуже просто. Ось ми бачили всі у день голосування так звані екзит-поли. Стоять підлітки з зошитами біля дільниць, яких я знаю, бо вчилися разом в одному класі з моїм сином.

О 12-00 у день минулого голосування сам особисто поїхав у гімназію № 6 і запитав, які вони - результати екзит-полу. Результат такий, а опитують кожного сьомого. За мене відмітили вісім. За того ж Малецького – один. Але далі діти телефонують у штаб фіолетової партії й там починають піднімати всіх на ноги.

Піднімають так – телефонують якійсь Марії Івановні, сотнику у мікрорайоні, і кажуть.

Маріє Іванівно, ось гроші тобі повезли стільки і стільки за голос. Давай людей», - пояснює депутат міськради про існуючу у Кременчуці вже п’ять років сітку купівлі голосів виборців.

«Мої розрахунки такі – для того, аби зламати сітку фіолетової партії й тих, що називають себе «поруч» з кандидатом у мери Малецьким, потрібно 50 тисяч голосів. У них у цьому випадку не буде стільки готівки, аби викупити стільки голосів.

Але є й другий варіант – він називається три години роботи оперативників та дві години роботи слідчих. У такому випадку продаж голосів на вибори, який у нас існує вже п’ять років, можна було б зупинити», - зазначив співрозмовник.  

 

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 781 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 929 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1285 0