Новини з 1996 року

Аби уникнути боргу: у Раді мають намір виділити вісім мільярдів гривень на субсидії

Валерія Макряшина 07 листопад 2017 12:20 667 0

Народні депутати пропонують парламенту передбачити в держбюджеті 2017 року додатково 7,6 мільярда гривень на субсидії. Про це йдеться в зареєстрованому 6 листопада законопроекті №7258.

ПРИЧИНА. У Держбюджеті на поточний рік передбачено 61,2 млрд гривень для виплати субсидій по оплаті житлово-комунальних послуг. При цьому станом на 1 вересня в Держказначействі зареєстровані зобов'язання по їх виплатах на 68,8 млрд гривень, що на 7,6 млрд гривень більше річного плану.

ЗВІДКИ ГРОШІ? Гроші на субсидії планується виділити за рахунок економії коштів на обслуговування держборгу і за рахунок залишку коштів, передбачених для Пенсійного фонду.

ДО РЕЧІ. З 2 по 15 листопада держава здійснює виплати за зекономлені субсидії минулого опалювального сезону. На початку листопада віце-прем'єр-міністр Павло Розенко заявив, що ніяких затримок у виплатах не буде.

«До 15 листопада всі 1,7 млн сімей, включених до відповідних списків на виплату, отримають на руки ці «живі» гроші! Ресурс у розмірі 1,2 млрд гривень передбачено на ці цілі в державному бюджеті України», - написав Розенко на своїй сторінці у Facebook.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 368 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1107 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 811 0