Новини з 1996 року

Аби справити враження, купили рушники та мило, а про папір забули. Про зміни в Дитячій поліклініці. ФОТО

Валерія Макряшина 08 листопад 2018 16:20 1034 0

"Реанімація" пройшла вдало, принаймні про вагомі зміни в санітарній кімнаті поліклінічного відділення Кременчуцької дитячої лікарні розповіли самі медсестри закладу, які чомусь, побачивши камери, занервували. 

Імовірно, жінки не очікували побачити журналістів, які разом з їхнім уже колишнім колегою прийшли раніше за представників місцевої влади. Бодай так здалося. Нагадаємо, наразі в Кременчуці так звана робоча група Малецького активно проводить перевірки в лікарнях. Сьогодні така "перевірка" відбувалася в Кременчуцькій дитячій лікарні.

Але перед тим, як піти до головного лікаря в кабінет на перевірку документації, журналісти й громадський діяч Артем Марченко вирушили в поліклінічне відділення, аби подивитися на стан туалетних кімнат, які на початку жовтня, м'яко кажучи, мали жахливий вигляд. Великим сюрпризом стало те, що сьогодні санітарні кімнати були чисті, з'явилися навіть деякі побутові засоби. 

За словами медсестер, зміни в них тут уже кілька тижнів. Не могло не здивувати те, що нарешті в туалетах (на першому й третьому поверхах) з'явилося мило та паперові рушники. На жаль, туалетного паперу немає, як прокоментувала одна з матусь: "чим руки, тим і п*опу - ось вам і зміни, не помічала раніше цих змін". 

 

 

Також відмітимо, що керівництво поліклініки не вирішило проблеми з гарячим водопостачанням, принаймні в туалеті, - вода в крані як була холодною, такою і залишилася. Журналісти разом з активістом побачили, що, як і раніше, тече унітаз, хоча на вигляд він не такий уже й старий, мабуть, проблеми з каналізацією.

Втім приміщення було досить чистим, порівняно з результатами минулої перевірки. Однак чи  було воно чистим завжди, а не тільки сьогодні, коли на очікувану й заплановану перевірку до закладу завітали гості з міськради, — питання риторичне. 

Цю ситуацію взявся прокоментувати активіст громадської організації "Пацієнти України", спеціаліст у галузі охорони здоров'я Артем Марченко, який напередодні був у дитячій поліклініці й бачив ці "зміни". 

"Ні, все було начебто уві сні! Ні мила, ні тим більше паперових рушників, про туалетний папір вони взагалі й сьогодні забули! Я як заходжу в лікарню, всі аж очі «викатують», і ось вам заходьте, будь-ласка, і дивіться, і повісимо графік прибирання, ось про графік і не догледіли, адже я не вказував на нього при попередній перевірці! А так, ще раз повторю, все поставили сьогодні, аби враження справити, бо знали, що при перевірці дитячої я точно буду і подивлюся, але прогадали багато з чим!"

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись