Новини з 1996 року

А як виступали! Надзвичайна сесія Полтавської облради з подій в Нових Санжарах завершилася нічим

Валерія Макряшина 21 лютого 2020 12:45 1615 0

Сьогодні, 21 лютого, депутати Полтавської обласної ради підготували звернення до президента Зеленського, Кабміну та Верховної Ради.

Кажуть: про евакуацію саме в Нові Санжари місцева влада й громадяни не були завчасно попереджені, а люди – піддалися паніці - блокували правоохоронців та влаштували протести. Серед методів вирішення проблеми – виділення 300 мільйонів гривень на диспансер із боксами.

Текст заяви опублікував місцевий сайт 0532.

У ній ідеться про те, що реакція місцевих мешканців, без сумнівів, є ненормальною. Проте – цілком закономірною. Так, депутати зазначають, що страшним і вбивчим вірусом людей залякували протягом багатьох місяців і тому така в них була реакція. 

 

Депутати, зокрема, нарікають на те, що не було проведено жодної роз’яснювальної роботи. А про фактичне направлення евакуйованих саме в Нові Санжари всі дізналися в останній момент.  

Утім, як було насправді, ніхто не знає, так само, як і самих депутатів Полтавської обласної ради під час учорашніх подій не було взагалі, крім одного, який у Нових Санжарах живе й перед очима якого все відбувалося.  

Далі ж слід сказати, що "надзвичайна" сесія Полтавської обласної ради надалі буде зразком, як усе можна використати в політичній рекламі.

Тож організаторам розміщення евакуйованих із Китаю наших громадян дісталося по повній - коли представники всіх  обласних олігархічно-політичних партій розпекли уряд по повній.

Інше, про що згадували, - загалом самі депутати Полтавської обласної ради мали б проводити свою сесію в Нових Санжарах, але чомусь вони на це не пішли. Й це зрозуміло - людей краще поважати, любити... на відстані.

Ще з виступів - загалом сама акція протесту проти  обсервації евакуйованих на Полтавщині була підготовлена, але  все завершилося благополучно й ніхто не постраждав. 

Що пропонують депутати?

Крім свого обурення, депутати стурбовані тим, що вони просять гроші, і це є традиційним. 

Також організацію противірусних заходів назвали катастрофічною. Серед методів вирішення – добудова Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру, де будуть облаштовані карантинні бокси. На це потрібно виділити 300 мільйонів гривень.

Інше, що було б непогано, - якби відновили роботу Новосанжарської санітарно-епідеміологічної станції, хоча сьогодні цієї служби  не існує.

Далі ж міркували на тему - чи варто просити 300 мільйонів гривень, чи обійти суму, написавши замість неї просто слово "кошти".

І за це голосували двічі, щоб блогери потім  не звинуватили депутатів Полтавської обласної ради у вимаганні певної суми грошей у держави.

У підсумку за звернення більшість депутатів Полтавської обласної ради голосували довго, бо з першого разу щось пішло не так.

І з другого разу в депутатів Полтавської обласної ради теж щось пішло не так, і так само з третього - необхідної кількості голосів набрати не вдалося й політичне рішення з приводу подій у Нових Санжарах знову прийняти не вдалося. 

На цьому і все, хоча можна було голосувати ще разів двадцять. Однак усі розійшлися у власних справах.

Читайте також: Кімнати санаторію в Нових Санжарах не дуже хороші. Евакуйовані між собою спокійно контактують. ВІДЕО

 
 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 430 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 389 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 437 0