Новини з 1996 року

А воно їм потрібно? Кременчуцькі чиновники не реагують на скарги, оприлюднені у «Відкритому місті»

Олександр Курилов 10 лютого 2018 13:55 308 0

Чиновники міськвиконкому Кременчука взялися звести нанівець усю роботу громадського об’єднання «Проміс», активісти якого втілюють у життя проекти наближення влади до людей.

Мова в цьому випадку про сайт «Відкрите місто», створене за кошти Канади, на якому мешканці Кременчука мали б розповідати про свої комунальні проблеми.

Натомість представники мерії, як планувалося спочатку, повинні були б хоч щось громадянам відповідати.

А про те, що й ця справа теж – спілкування мешканців і чиновників - помирає, на апаратній нараді вчора розповів міський голова Кременчука Віталій Малецький.

За його словами, за останній тиждень на цьому сайті, який охоплює всю Полтавщину, оприлюднено аж 5 скарг з нашого міста, але на жодну з них чиновники не відповіли.

«Потрібно, аби на кожному комунальному підприємстві був відповідальний за цю справу», - зазначив з цього приводу міський голова.

Те, що відбувається сьогодні з сайтом «Відкрите місто» й реагуванням на нього наших чиновників, – це вже друга така ситуація.

Першою ж є загибель сайту кременчуцьких міських петицій, які громадяни припинили оприлюднювати, бо на жодну з-понад ста, що було оприлюднено, ніхто в міськвиконкомі не відреагував.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись