Новини з 1996 року

А ти допоміг УЖГК у святі Нептуна? У Кременчуці сьогодні водний суботник й буде мер з граблями

Олександр Курилов 12 липня 2018 14:45 364 0

Міський виконавчий комітет Кременчука знайшов спосіб, як зекономити кошти на утриманні територій міста з огляду на те, що грошей у міському бюджеті на такі витрати не вистачає.

Мова про утримання в нормальному стані прибережної зони Дніпра й звичайні водорості, які окупували зелену Дніпровську воду.

Тож якщо раніше передбачалося, що очищенням берегів Дніпра, зокрема на міському пляжі, займуться комунальники, то нині в таке рішення внесено зміни.

Зміни ж такі. Сьогодні, у четвер, 12 липня, проводиться день Нептуна в кременчуцькій акваторії Дніпра, що в кременчуцькому варіанті матиме вигляд позапланового суботника. Але це буде водний суботник.

Про проведення такого оголосив заслужений діяч кременчуцької культури й директор парку «Міський сад» Віталій Дедюрін. За його словами, захід почнеться о 17-00 і зміст його – добровільні помічники з допомогою граблів мають очистити прибережну зону від водоростей.

Як це слід робити - керівник парку показав особистим прикладом і тепер чекає учасників позапланового суботника.

З того, що можна зрозуміти, участь у заході, який намічено розпочати після завершення робочого дня, також візьме Кременчуцький міський голова Віталій Малецький.

З ним сценарій позапланового водного суботника узгоджено.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись