Новини з 1996 року

А слуга - не справжній: після виборів фейкові партії різко перестали служити кременчужанам

Валерія Макряшина 19 вересня 2019 15:25 294 0

Своїм розслідуванням подій "навколовиборчих і ностальгійних" поділилася в соцмережі Facebook кременчуцька активістка Лариса Гориславець.

У рамках поекту "Декларатор Кременчук" вона проаналізувала, як довго протрималися після виборів так звані "слуги народу" - фейкові партії, які були створені, щоб заплутати кременчужан.

 

 

"Блукаючи просторами youcontrol.com.ua - Ю-Контрол, натрапили ми на судові рішення про перешкоджання вільному волевиявленню виборців на Полтавщині. З них дізналися, що в результаті слідчих дій та виконавчих проваджень під час виборчого процесу було заарештоване майно кількох підприємств. Ми навіть згадали білборди, загорнуті в чорну плівку, підозріло схожу на пакети для сміття.

Щоб ви знали, так виглядає арешт білборда.

Ну справді, не "викорчовувати" ж рекламну площу, яка належить рекламодавцям. Було арештоване й інше майно - 448 примірників агітаційної газети зеленого кольору з фотографіями різних людей та закликами голосувати за них!" - розповідає Лариса Гориславець.

Тож активістів зацікавило, як почуваються і яку господарчу діяльність провадять створені напередодні виборів підприємства з назвою "Слуга народа" в різних варіаціях. І що ж ви думаєте?

Виявляється, що немає вже в Кременчуці навіть "завалящого" слуги - всі перебувають у стані припинення. 

"ПП "СЛУГА-НАРОДА" / 43042693 (керівник Алексієнко Тетяна Валентинівна) та ПП "СЛУГА НАРОДА!"/ 43042714 (керівник Кузьмін Кирило Володимирович) проіснували аж 54 дні: з 6 червня по 30 липня. Найкоротше життя мало ПП "ЗЕ! СЛУГА НАРОДУ!"/ 43060822 (керівниця Дроздова Ірина Вікторівна): процедура припинення ініційована того ж таки 30 липня, але зареєстроване підприємство було аж 13 червня", - навела приклад активістка. 

За її словами, найдовше протримався останній слуга - ПП "СЛУГА НАРОДА" / 43042709, керівником якого є директор кременчуцького парку "Міський сад" Дедюрін Віталій Миколайович. Його "підприємство" працювало до 22 серпня.

 

 

"А потім вирішило, що ми можемо обійтися без прислуги. Отак і живемо: вибори закінчилися - слуги розбіглися. А ми розшукуємо клієнтів та партнерів приватних підприємств зі словом "слуга" в назві. Як вам із ними працювалося? Який рівень сервісу? Чи ціни відповідали ринковим? Цікаво ж..." - додала Лариса Гориславець.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 115 0
На День міста в Кременчуці відбувся цікавий концерт зоряного десанту. ФОТО 317 0
У Кременчуці відбувся прем’єрний спектакль «Sex за Законом, або Не Забудьте Розписатися». ФОТО 461 0