Новини з 1996 року

А могли б дати їм самокати. У виконкомі вирішили свої транспортні проблеми за рахунок лікарів міста

Олександр Курилов 25 березня 2019 17:30 243 0

Надалі, якщо мешканці міста побачать чиновника Кременчуцького міськвиконкому в машині, на якій намальовано червоний хрест і написано – медична, не слід дивуватися.

Це таким способом у нашій мерії міський голова Віталій Малецький вирішує транспортні проблеми своїх заступників.

Мова про два автомобільні рішення міськвиконкому. Отже, в першому проекті автомобільного рішення міськвиконкому наш «батько» Кременчука повідомляє, що йому впало в око лікарняне  авто MITSUBISHI GALANT, тип – загальний легковий – седан – В, рік  випуску – 2008, реєстраційний номер – ВІ 9737 СР, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу – СХІ 500597, залишкова  балансова вартість – 198000,00 грн.

Цей автомобіль був у медиків лікарні «Придніпровська» й вони ним користувалися.

Але проект рішення говорить, що це авто передадуть на баланс міськвиконкому – все-таки не годиться їздити медикам на Міцубісі. Не той масштаб. 

Та й медики лікарні «Придніпровська» теж не повинні ображатися, бо мер міг сказати: ходіть, шановні, пішки й он – тролейбус.

Однак Віталій Олексійович такого не сказав і пішов людям у білих халатах назустріч.

З цією метою вже лікарні «Придніпровська» передадуть старий ВАЗ 2107, 1993 року випуску, остаточна вартість якого 5 тисяч гривень.

І тут слід сказати, що немає гарантії, що ця машина взагалі їздить, однак у ній є сидіння і дах. І в принципі її можна штовхати.

На думку «Програми плюс», таке рішення є справедливим. Медики, на відміну від чиновників, можуть і пройтися, а «батькам міста» ходити пішки вулицями – важко.

Тож ми вітаємо таке рішення нашого мера, а медиків просто заспокоюємо.

Усе ж таки мер вам хоч щось дав, а міг би просто купити дитячі самокати й ви б на них по Кременчуку їздили.

Так що життя не таке вже й погане.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись