Новини з 1996 року

А де отримані 20 мільйонів? Гроші з котельні у Крюкові віддадуть на зарплату для КП «Теплоенерго»

Олександр Курилов 17 червня 2019 14:26 360 0

Міський виконавчий комітет повідомляє про вирішення проблеми з виплатою заробітної плати за червень  працівникам комунального підприємства «Теплоенерго».

Відповідно, заробітну плату їм буде виплачено за рахунок коштів які планувалося витратити на будівництво нової котельні у Крюкові  - в мікрорайоні Раківка.

Це кременчуцькі градоначальники оприлюднили черговий проект рішення міськвиконкому з назвою  «Про перерозподіл бюджетних асигнувань…»

Й зміст цього рішення наступний.

Перше - "зменшити бюджетні асигнування спеціального фонду (бюджету розвитку) по коду «Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання» на суму 3 322 843,00 грн., виділених на внески до статутного капіталу комунального підприємства «Теплоенерго» на реконструкцію існуючої теплової мережі у мікрорайоні Раківка".

Друге - "збільшити бюджетні асигнування загального фонду по коду  «Забезпечення функціонування підприємств…» на виплату заробітної плати та поповнення обігових коштів на умовах повернення в сумі 3 322 843,00 грн. для комунального підприємства «Теплоенерго».

Й слід сказати – що це рішення, яке підпише міський голова Кременчука Віталій Малецький – просто геніальне. Бо й справді, для чого щось будувати, реконструювати, якщо можна просто виплатити ці гроші готівкою, бо іншого шляху для вирішення проблеми з виплатою зарплати комунальному підприємству «Теплоенерго» у міськвиконкомі знайти не можуть.

Про що слід додати – так це запитання. Не так давно, адвокат-депутат міськради Ульянов повідомляв що КП «Теплоенерго» виграло судовий позов у ПАТ «Полтаваобленерго» аж на 20 мільйонів гривень. Й зрозуміло, що всіх цікавить – а де ці кошти й в кого вони?

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 278 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 658 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 511 0