Новини з 1996 року

Ізраїль нагородив кременчуцького айтішника. Чоловік розписав, що слід красти в цій країні

Олександр Курилов 12 липня 2018 17:23 228 0

Кременчужанин Дмитро Угніченко, один з представників місцевої ІТ-індустрії, надалі буде відомим в Ізраїлі.

Причина відомості – чоловік переміг у конкурсі, що має назву «Ізраїль та україно-ізраїльські відносини очима журналістів». І саме нагородження відбувалося в Ізраїльському культурному центрі.

Переможців визначало велике журі на чолі з Матвієм Ганопольським і кременчужанина Угніченка названо серед переможців першим.

Свою статтю «Із пустелі в Мекку інновацій. Що потрібно обов'язково вкрасти в Ізраїлю» кременчужанин написав ще у 2017 році.

Нині ж – визнання.

Отже взяти собі на озброєння, на думку Дмитра, потрібно не так і багато.

Для початку зробити місцеву бюрократію більш ефективною. Далі - розвивати підприємництво з дитинства й робити суспільство без ієрархії.

Ще в статті – перелік стартапів Ізраїлю, які є цікавими. Загалом, конкурсна робота цікава й «Програма плюс» вітає переможця.

Втім здається, що чогось усе-таки не вистачає.

І мова про те, що в Україні загалом не сплять у таких речах і стартапами займаються. Інше - що вони не завжди ізраїльські, але більше американські.

Та все ж рух уперед є. Однак як наблизити Україну до Ізраїлю і як зробити наше суспільство більш нормальним, а місцеву бюрократію більш ефективною й відповідальною – на ці запитання, якщо брати для прикладу Кременчук, поки що немає повної відповіді. 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись