Новини з 1996 року

Знайдіть дві відмінності або моторошні прогулянки у Кременчуці парком Ювілейний 2. ФОТО

Валерія Макряшина 18 серпня 2017 15:24 2076 0

7 серпня цього року до газети "Програма Плюс" звернулася кременчужанка, обурена тим, що відбувається в нашому парку "Ювілейному" (навпроти МПК), точніше, у лісовій зоні уздовж нього. Свої слова вона підтвердила фотографіями.

Жінка писала: 

"Днями гуляли з сім'єю у парку "Ювілейному", що біля МПК, вирішили пройти повз такий собі лісочок до набережної, йшли у напрямку колишнього кафе "Арарат". І ось що ми побачили... Дуже сумно, що парк "Ювілейний" прибирають, а про засаджену деревами ділянку, котра відділяє його від набережної, - забули. Серветки, пакунки зі сміттям - це треба бути варварами, щоб такого понакидати. Жахіття. А про прибирання цієї території я промовчу. Як мені сказала знайома, там завжди лежить сміття".

Минуло 11 днів, з дня написання статті. Сьогодні кореспондент газети "Програма Плюс" вирішив перевірити цю лісову зону та з'ясувати, як зусиллями міської влади це місце перетворилося у щось достойне. 

І яке було розчарування побачити це. Далі - без слів, просто дивіться.

 

 

 

 

А тепер порівняйте фото, зроблене кременчужанкою 5.08.2017

 

 

З цим, зробленим кореспондентом сьогодні, 18.08.2017 :

 

 

Молоді матусі не ризикують іти вглиб парку й змушені гуляти з дітьми на спеці. Добре, що десь подалі, ближче до басейну "Нептун", усе-таки є тінь.

Купа сміття та серветок, частина парку знаходиться в заростях. Справно покосили тільки центральну алею, посадили квіти, чистенько, тут уже точно сил не шкодували і лавочки навіть пофарбували. Щоб сиділи люди й дивилися на гарні дорогі квіти.

А про лісову зону забудьте...

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 967 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1967 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2583 0