Новини з 1996 року

«Злочинність контрольована настільки, наскільки її можливо контролювати»

Anastasia 11 серпня 2015 13:16 544 0

Убивство, бійки, ножові поранення, а ще грабежі та крадіжки… Останні події сколихнули не тільки кременчужан, а й правоохоронців.

«Злочинність контрольована настільки, наскільки її можливо контролювати», - саме так пояснює теперішню ситуацію начальник міськвідділу міліції Денис Захарченко. – Тенденція злочинності збільшується. Саме тому ми хочемо значно збільшити кількість патрулів у місті, які посилено чергуватимуть у місцях, де найчастіше трапляються злочини, та в цілому контролюватимуть ситуацію по всьому місту».

Як відомо, тільки у неділю, 9 серпня, сталося убивство 21-річної дівчини, бійка, у якій ледве не до смерті побили 31-річного чоловіка, та банальне ножове порання під час сімейного застілля, де постраждав 52-річний чоловік.

Очільник кременчуцької міліції зазначає, що батькам слід придивлятися за своїми дітьми та їх оточенням.
«Краще не пускати дітей, особливо неповнолітніх, проводити свій час у розважальних закладах після 22:00, - зазначає Денис Захарченко. – Такої офіційної заборони немає, але для своєї безпеки та власної родини краще чітко розуміти, який час є безпечним для відпочинку, а який – ні».

Анастасія Лисенко 

Теги: Злочинність

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись