Новини з 1996 року

«Зекономили». Здачу з тендерів та закупівель виконкому Кременчука витратять на рекламу

Олександр Курилов 20 вересня 2018 17:14 680 0

Міський виконавчий комітет підбив підсумки економії, яку в Кременчуці вдалося досягти з початку 2018 року під час проведення «конкуретних» закупівель.

З того, що порахували, при проведених  багатомільйонних тендерах і таких же проведених закупівлях  у (одного) свого учасника зекономити коштів для міського бюджету вдалося небагато. Загальна сума заощадженого – 58500 гривень і це не перевищує й однієї десятої відсотка коштів, які було  витрачено  під час закупівлі послуг та роботи.

Щодо бонуса (заохочення)  для подальшої економії грошей з міського бюджету в цій справі, то з цією метою на затвердження чиновників міськвиконкому виноситься спеціальне рішення, проект якого оприлюднено.

За ним, на зекономлену суму коштів  58500 гривень зменшуються витрати за статтею  «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Кременчуцької міської ради» за кодом «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар (купівля)».
Натомість ці ж кошти - 58500 гривень - буде витрачено за такою ж статтею (Організаційне… забезпечення), однак спрямування витрат буде іншим і матиме назву - «Оплата послуг (крім комунальних)».

Які це послуги й чи йдется в цьому випадку, що вся економія буде спрямована на рекламу заощадливості  міськвиконкому  Кременчука – не повідомляється.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1012 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2011 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2628 0