Із землею на Деївському звалищі розібралися. Депутат Оксана Піддубна готує черговий позов до суду

Скандальне рішення щодо виділення землі на Деївському звалищі для компанії «Кліар енерджі Кременчук» прийняли. Вчора, 9 серпня, на пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради депутати узаконили рішення по земельній ділянці для даної компанії.
Як зазначив Валерій Мирошниченко, з 2000 року земельна ділянка під Деївським звалищем була передана на підставі державного акта "КАТП 1628", але, враховуючи, що на той момент не діяла кадастрова карта, а електронний реєстр тоді ще не був створений, то вона не була внесена в цей реєстр.
Наразі вона так і не внесена на публічну кадастрову карту, тобто фактично ця земельна ділянка є, однак у ній немає меж.
"Упродовж останніх 5 років тривають посилені дебати із суміжними землекористувачами, зокрема Білецьківською сільською радою, яка неодноразово заявляла, що КАТП частково захопило їх землі", - сказав Мирошниченко.
Тож аби відрегулювати це питання й зняти політичну напругу, в цьому рішенні дається дозвіл на інвентаризацію земель, щоб "КАТП 1628" змогло розробити техдокументацію і присвоїти відповідний кадастровий номер. У результаті будуть дані про розмір сміттєзвалища, його координати й усе це буде внесене на кадастрову карту.
"Так склалося, що в 2013 році вже була сформована маленька земельна ділянка на цьому великому державному акті, майже на 936 кв. м, яка була передана в серветутне користування. Наразі немає можливості вилучити з держакта цю частину землі й передати її тому ж самому КАТП, щоб продовжити процедуру інвентаризації", - додав Мирошниченко.
Тому, за його словами, саме з цією метою даний проект рішення й винесено. Валерій Мирошниченко додав, що в реєстрі речових прав на нерухоме майно є інформація про майно ТОВ «Кліар енерджі Кременчук», однак у самому проекті рішення це підприємство не вказано.
Варто зазначити, що в деяких депутатів, зокрема в Оксани Піддубної, даний проект рішення викликав чергові запитання: "Чому Кременчук не схотів реєструвати майно ТОВ "Кліар енерджі Кременчук?" та "Чи повинно бути це майно там взагалі?"
"Дуже цікаво. Олександр Володимирович (Плескун. - авт), ви так опікуєтеся всіма боргами та чомусь вас не цікавить взагалі ТОВ «Кліар енерджі Кременчук». Якщо минулого разу деякі депутати зробили вигляд, що не знали, що відбувається й за що голосували, а, можливо, й дійсно не знали, то зараз хочу повідомити, що даним питанням однією з правок надається згода передати "Кременчуцькому комунальному автотранспортному підприємству 1628" земельну ділянку площею 936 кв. м в оренду й головне (підпункт) - з подальшою передачею в суборенду..." - заявила депутатка.
Піддубна запитала, якщо ж наразі земельна ділянка знаходиться в постійному користуванні, який шматок із середини цієї земельної ділянки вилучається з постійного користування та передається в оренду, аби потім передати його в суборенду?
"Найцікавіше, що передається ця земля вже ТОВ «Кліар енерджі Кременчук», яке встигло за цей час зареєструвати там нерухоме майно..." - додала Піддубна.
Згідно з наданими депутаткою документами, майно зареєстроване на Барвинську Альону Леонідівну й на Заїченську сільську раду. Депутатка зауважила, що жоден реєстратор у Кременчуці не погодився реєструвати майно сумнівного підприємства. За словами Піддубної, ніхто не погодився реєструвати, бо це в даному випадку злочин, корупція та хабарництво тощо.
Однак депутати черговий раз проігнорували Піддубну й прийняли запропонований проект рішення без її правки. Натомість депутатка заявила, що оскаржуватиме це рішення в суді.
Читайте також:
Поява "КЛІАР ЕНЕРДЖІ-КРЕМЕНЧУК" на Деївці - "це корупція чистої води" і протизаконне підприємство
Справа про Деївське звалище та не отриманий у бюджет мільйон гривень. Що вимагає депутат Піддубна?
Коментарі
Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись