Новини з 1996 року

Із землею на Деївському звалищі розібралися. Депутат Оксана Піддубна готує черговий позов до суду

Валерія Макряшина 10 серпня 2018 14:38 1080 0

Скандальне рішення щодо виділення землі на Деївському звалищі для компанії «Кліар енерджі Кременчук» прийняли. Вчора, 9 серпня, на пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради депутати узаконили рішення по земельній ділянці для даної компанії. 

Як зазначив Валерій Мирошниченко, з 2000 року земельна ділянка під Деївським звалищем була передана на підставі державного акта "КАТП 1628", але, враховуючи, що на той момент не діяла кадастрова карта, а електронний реєстр тоді ще не був створений, то вона не була внесена в цей реєстр. 

Наразі вона так і не внесена на публічну кадастрову карту, тобто фактично ця земельна ділянка є, однак у ній немає меж. 

"Упродовж останніх 5 років тривають посилені дебати із суміжними землекористувачами, зокрема Білецьківською сільською радою, яка неодноразово заявляла, що КАТП частково захопило їх землі", - сказав Мирошниченко. 

Тож аби відрегулювати це питання й зняти політичну напругу, в цьому рішенні дається дозвіл на інвентаризацію земель, щоб "КАТП 1628" змогло розробити техдокументацію і присвоїти відповідний кадастровий номер. У результаті будуть дані про розмір сміттєзвалища, його координати й усе це буде внесене на кадастрову карту. 

"Так склалося, що в 2013 році вже була сформована маленька земельна ділянка на цьому великому державному акті, майже на 936 кв. м, яка була передана в серветутне користування. Наразі немає можливості вилучити з держакта цю частину землі й передати її тому ж самому КАТП, щоб продовжити процедуру інвентаризації", - додав Мирошниченко. 

Тому, за його словами, саме з цією метою даний проект рішення й винесено. Валерій Мирошниченко додав, що в реєстрі речових прав на нерухоме майно є інформація про майно ТОВ «Кліар енерджі Кременчук», однак у самому проекті рішення це підприємство не вказано.

Варто зазначити, що в деяких депутатів, зокрема в Оксани Піддубної, даний проект рішення викликав чергові запитання: "Чому Кременчук не схотів реєструвати майно ТОВ "Кліар енерджі Кременчук?" та "Чи повинно бути це майно там взагалі?"

"Дуже цікаво. Олександр Володимирович (Плескун. - авт), ви так опікуєтеся всіма боргами та чомусь вас не цікавить взагалі ТОВ «Кліар енерджі Кременчук». Якщо минулого разу деякі депутати зробили вигляд, що не знали, що відбувається й за що голосували, а, можливо, й дійсно не знали, то зараз хочу повідомити, що даним питанням однією з правок надається згода передати "Кременчуцькому комунальному автотранспортному підприємству 1628" земельну ділянку площею 936 кв. м в оренду й головне (підпункт) - з подальшою передачею в суборенду..." - заявила депутатка.

Піддубна запитала, якщо ж наразі земельна ділянка знаходиться в постійному користуванні, який шматок із середини цієї земельної ділянки вилучається з постійного користування та передається в оренду, аби потім передати його в суборенду? 

"Найцікавіше, що передається ця земля вже ТОВ «Кліар енерджі Кременчук», яке встигло за цей час зареєструвати там нерухоме майно..." - додала Піддубна. 

Згідно з наданими депутаткою документами, майно зареєстроване на Барвинську Альону Леонідівну й на Заїченську сільську раду. Депутатка зауважила, що жоден реєстратор у Кременчуці не погодився реєструвати майно сумнівного підприємства. За словами Піддубної, ніхто не погодився реєструвати, бо це в даному випадку злочин, корупція та хабарництво тощо.

Однак депутати черговий раз проігнорували Піддубну й прийняли запропонований проект рішення без її правки. Натомість депутатка заявила, що оскаржуватиме це рішення в суді. 

Читайте також:

Поява "КЛІАР ЕНЕРДЖІ-КРЕМЕНЧУК" на Деївці - "це корупція чистої води" і протизаконне підприємство

Справа про Деївське звалище та не отриманий у бюджет мільйон гривень. Що вимагає депутат Піддубна?

 
 
 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 1038 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1481 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1921 0