Новини з 1996 року

Із Полтавщини до Європи постачатимуть смачненьке. Полтавські равлики - італійцям

Артем Кузьменко 28 січня 2020 13:10 534 0

Ну, комусь смачненьке, а комусь - “бе”. Та якщо незвичним делікатесам із Полтавщини віддають перевагу в Європі — це привід порадіти.

Нещодавно фермерське господарство “Равлик-2016”, яке знаходиться в с. Войнівка Чутівського району Полтавської області, на своїй сторінці у Facebook опублікувало новину про те, що равлики з Полтавщини тепер експортуватимуть до країн Євросоюзу.

Спільними зусиллями фермерів вони відкрили прямий шлях до Європи через польську митницю. Кажуть, що це коштувало їм великих зусиль, адже до цього українські фермери витрачали багато коштів на перевезення, тому що кінцевий покупець платив вищу ціну за равликів перекупникам.

“Ми рік працювали над пошуком варіантів прямого експорту. На власному досвіді дізналися про багато підводних каменів та перешкод, але подолали всі юридичні та логістичні складнощі”, — пишуть представники “Равлика-2016” у Facebook.

Хоч такі “делікатеси” серед українців не прижилися і, мабуть, не приживуться ще довго, український равлик задовольнятиме естетичні смаки як мінімум італійців. Тому що в Італії вже відкрили склад равликів, куди й відправлятимуть своїх молюсків фермери.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 126 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 565 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1038 0