Новини з 1996 року

Із початку року 1300 мешканців Полтавської області стали військовими, з них півтори сотні кременчужан

Віктор Крук 13 вересня 2016 09:00 524 0

Про це повідомляє Полтавський обласний військовий комісаріат. Станом на 12 вересня 156 кременчужан уклали контракти на проходження військової служби у Збройних Силах України.

З початку 2016 року більше 1300 мешканців Полтавської області стали військовими, із них  більше 400 учасників  АТО з бойовим досвідом, а 300 призовників вирішили не чекати у жовтні призову на строкову службу і вже зараз уклали контракт. Варто зауважити, що до війська записалися більше сотні жінок.

Як повідомив представник Кременчуцького ОМВК Вадим Мушиманський, за 8 місяців поточного року контракт на проходження військової служби зі Збройними Силами України підписали 156 кременчужан. Серед них 25 учасників АТО, 9 жінок та 32 чоловіків призовного віку. До кінця року Кременчуцький ОМВК планує направити на військову службу за контрактом щонайменше 270 кременчужан.

Щодо порядку відбору на військову службу за контрактом: необхідно прибути до військового комісаріату, пройти медичний огляд, обрати військову частину та спеціальність, отримати згоду командира частини, пройти професійно-психологічний відбір і якщо будете визнані придатними - відбути до військової частини чи навчального центру.

Вимоги до кандидатів:  вік від 18 до 60 років, придатність за станом здоров'я та морально-діловими якостями, задовільний фізичний розвиток, відсутність судимості та проблем із законом, позитивні характеристики з місця роботи або навчання. 

У військкоматі говорять, що при бажанні кандидата забрати усі документи та пройти відбір можна за тиждень. Грошове забезпечення контрактників - від 7 тисяч гривень і вище та додаткові винагороди: за перебування у зоні АТО, допомога на оздоровлення, матеріальна  допомога та інші види забезпечення.

Сьогодні пріоритет у комплектуванні військових частин полтавчанами - це сформований на Полтавщині у 2014 році 16 мотопіхотний батальйон, який увійшов до складу 58 окремої механізованої бригади оперативного командування «Північ». Сьогодні особовий склад батальйону виконує завдання у безпосередньому зіткненні з противником у районі населеного пункту Авдіївка Донецької області. Відбір до батальйону проводиться у військових комісаріатах, попередньо погодивши кандидатуру з штабом батальйону.

Бажаючі проходити службу у ВДВ можуть обрати 5 батальйонно-тактичну групу 81-ої окремої аеромобільної бригади, яка формувалася за участю багатьох кременчужан навесні 2015 року. Наразі ця військова частина дислокується в Донецькій області, а її підрозділи виконують бойові завдання у промзоні під Авдіївкою.

Теги: 3210

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1381 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2372 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2995 0