Новини з 1996 року

З Південно-Східної Азії художниця привезла метеликів

Anastasia 09 липня 2015 14:20 688 0

Виставка кременчуцької художниці Рими Байбузи відкрилася сьогодні у міській художній галереї. В експозиції представлено 63 роботи. Більшість з них майстриня створила за останні 10 років. Проте є й перші її картини, які вона написала у 25 років. Тоді купити професійне полотно було складно, тому довелося малювати на тому, що змайстрував її батько. Загалом свою творчість Рима Байбуза почала з того, що створювала картини-копії відомих художників - Віктора Васнецова «Аленушка», Костянтина Маковського «Дети, бегущие от грозы». Проте після цього у житті художниці настав тривалий період, коли вона взагалі не брала пензля до рук. Натомість працювала у дитячому садочку і займалася проведенням усіх творчих заходів, постійно щось вигадувала для дітей і їхніх батьків.
Роботи пізнього часу загалом усі виконані тільки олійними фарбами. Це пейзажі, портрети, натюрморти. Найбільше художниця захоплюється квітами та метеликами. Проживаючи в Лаосі, у Південно-Східній Азії, побачила там багато різновидів метеликів, які захопили її. Відтепер створює їх своїми руками з допомогою матеріалу – капрону.
Що спонукало художницю повернутися до малювання, як жилося їй у Південно-Східній Азії та що ще привезла звідти до Кременчука, читайте у наступному номері тижневика, що вийде у продаж 16 липня.

Анастасія Лисенко 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись