Новини з 1996 року

Із карантину - відразу в табір "Зоряний"? Дітям уже замовили футболки майже за 200 тисяч гривень

Валерія Макряшина 06 квітня 2020 17:15 1484 0

У Кременчуці в деяких управлінців та чиновників досить оптимістичний настрій стосовно завершення карантину й призупинення розповсюдження вірусу COVID-19 на території міста й поза ним. 

Деякі чиновники вже майже організували святкування Дня міста 2020, інші - вже активно скупляються на літній сезон, а саме відкриття дитячого табору "Зоряний", за умови вдалого завершення карантину. 

Так на сайті відкритих закупівель Prozorro сьогодні, 6 квітня, з'явився договір, яким комунальний "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Зоряний" замовив 2 тисячі футболок із логотипом, мабуть, із назвою самого табору, на загальну суму 195 тисяч гривень. Відповідно, одна така проста дитяча футболочка коштуватиме комунальникам 97 грн 50 коп. 

Замовлення взяв ФОП Лотоус Володимир Вікторович, головним видом економічної діяльністі якого є Допоміжна діяльність у рослинництві. До чого тут футболки - незрозуміло.

Тим більше саме їх із логотипами він має поставити до табору вже в 15 числах травня цього року. 

Чи не ранувато замовляти такі речі, знаючи, яка ситуація наразі в нашому місті й загалом в Україні? Це питання риторичне й аналогічне тому, коли в управлінців Кременчука нарешті прокинеться поняття логічної послідовності, бо такі закупівлі не є першочерговими. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 128 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 567 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1040 0