Новини з 1996 року

Із 1 лютого стартує запис на громадські роботи для молоді - 2016

Едера Бедьо 29 січня 2016 13:07 1126 0

1 лютого 2016 року Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді розпочне формування банку даних потенційних учасників громадських робіт для учнівської та студентської молоді. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Перелік документів, необхідних для включення  потенційних учасників до банку даних оплачуваних громадських робіт для учнівської та студентської молоді під час літніх канікул та у вільний від навчання час у 2016 році:
- Заява про включення до банку даних (пишеться одним із батьків на місці);
- Копія свідоцтва про народження (копія паспорта);
- Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.
- Документи, що підтверджують статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування (за наявності);
- Копія посвідчення дитини з багатодітної сім`ї (за наявності);
- Довідка про склад сім`ї;
- Копія посвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи (серія Д) (за наявності);
- Копія свідоцтва про одруження (за необхідності);
- Довідка про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям;
- Копія документа, який підтверджує належність дитини до пільгової  категорії;
- Довідка з навчального закладу (для студентів).


Нагадаємо, що оплачувані громадські роботи є дієвим засобом вирішення проблеми тимчасового працевлаштування учнів та студентів. Кременчуцьким міським центром соціальних служб для сім'ї дітей та молоді проводиться постійна робота із залучення молоді до громадських робіт з метою поліпшення матеріального становища учнівської та студентської молоді, зайнятості неповнолітніх під час канікул та у вільний від навчання час.
Цього року з міського бюджету Кременчука виділені кошти для працевлаштування учнівської та студентської молоді у кількості 260 осіб. Учнівська та студентська молодь, яка буде залучена до оплачуваних громадських робіт,  працюватиме в житлово-комунальній та соціальній сферах міста. Зокрема, їх тимчасовим місцем роботи стануть парк «В.Інтернаціоналістів», парк Миру, парк «Придніпровський», КП «Благоустрій Кременчука», ГУДКС України в Полтавській області, Крюківський райвиконком, трудовий архів архівного відділу, архівний відділ, відділ з питань реєстрації фізичних та юридичних осіб-підприємців, Міський Палац культури, ігровий майданчик у парку «Придніпровський».
Перевага при працевлаштуванні на громадські роботи надається дітям з сімей пільгових категорій, у тому числі: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей із сімей вимушених переселенців зі Східних регіонів України, дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, діти учасників антитерористичної операції.

Для працівників віком від 14 до 18 років встановлена скорочена тривалість робочого часу, а саме:
- для працівників віком від 16 до 18 років - 36 годин на тиждень;
- для осіб віком від 15 до 16 років (учнів віком від 14 до 15 років, які працюють у період літніх канікул) - 24 години на тиждень.
Заробітна плата працівникам молодше 18 років при скороченій тривалості щоденної роботи виплачується в такому ж розмірі, як працівникам відповідних категорій при повній тривалості щоденної роботи.
Заробітна плата учасникам оплачуваних громадських робіт виплачується на рівні мінімальної заробітної плати, встановленої на період Вашого працевлаштування.
Кожна дитина має право на податкову соціальну пільгу при нарахуванні заробітної плати (за наявності підтверджуючих право на податкову соціальну пільгу документів).
Якщо Ви хочете взяти участь у оплачуваних громадських роботах під час літніх канікул та у вільний від навчання час - звертайтеся до Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Вас чекають за адресою: м. Кременчук, вул. Радянська, 15/4, каб. № 7, контактні телефони 3-21-50, 3-01-91 з 8:00 до 17:15, щоденно, крім вихідних.

Теги: Життя КременчукаГромадські роботи

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 606 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 994 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 945 0