Новини з 1996 року

Якщо кременчуцька поліція не боїться депутатів Кременчуцької міськради, то надія на справедливість є

Валерія Макряшина 02 серпня 2017 10:01 1099 0

Боїшся – не говори, якщо сказав – не бійся...

 

Як виявилося, в інспекторів патрульної поліції, які є безпосередніми свідками у справі Олександра Калашника, а чоловік  перебував нетверезий за кермом, є шанс довести, що правопорушення 13 травня таки було і депутат міської ради,  член партії "Батьківщина", винний!

Нагадаємо, вчора, 1 серпня, суддя Автозаводського суду мантру читала, що Калашник не винен, факту та правопорушення не було, складу правопорушення не було. Справу закрито!

На засіданні, котре проходило в понеділок,  31 липня, в документах суддя Олейнікова побачила диск. Як повідомляють свідки, на даному диску - відеозапис де чітко видно, як 13 травня Олександр Калашник спілкується із патрульними, проходить огляд та алкотест. Доказ на відео, котре не розглядалося суддею взагалі. Тому і рішення таке. Через маленькі, але дуже важливі помилки при складанні протоколу справу закрили. 

Але за ч. 2 ст. 55 Конституції України, кожен має право оскаржити в суді рішення, дії чи бездіяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб. Тобто кожен, хто вважає своє право, свободу чи інтерес порушеним внаслідок діяльності влади, може оскаржити її.

І такі можуть з'явитися...

Якщо ж інспектори патрульної поліції, котрі були на місці пригоди і мають відповідні докази, які на цьому засіданні не розглядалися, не побояться і все ж таки оскаржать учорашнє рішення судді, напишуть апеляцію стосовно цього питання та нададуть (уже записаний у протоколі, як доказ) відеозапис з місця пригоди - буде правильно. Але чи встигнуть вони (чи їм уже зробили догану за те, що таку поважну особу зупинили?). 

Головне, щоб у результаті не прийшлося поліцейським уже самих себе захищати від нападів деяких чиновників.

Бо тут є інший бік справи - депутат, якого затримали - займає досить високе становище у місті. Його дружина - помічник міського голови Кременчука. А це для нашого міста - майже як святиня. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 1040 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1485 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1923 0