Новини з 1996 року

Як проїхати в транспорті і не захворіти

pplus 18 жовтня 2018 06:49 234 0

У транспорті чи не найбільше шансів заразитися грипом. Особливо про свій захист слід подбати в сезон грипу та застуд. Необхідно подбати про засоби лікування та профілактики.
Щоб не підхопити інфекцію в транспорті, варто:
1. Одягатися відповідно до погоди
Навіть якщо зупинка поблизу дому, не варто одягати на мороз легку куртку. Оптимально розстебнути або зняти її в транспорті.
2. Менше торкатися до предметів
На поверхні ручок накопичується величезна кількість бактерій та вірусів. Для надійнішого захисту краще оплачувати проїзд електронною карткою чи за допомогою QR-коду. Не торкатися до обличчя доти, доки не помили руки.
3. Не їсти та не пити в транспорті
Це прямий шлях бактерій до організму людини. Найкраще перекусити вдома або на роботі.
4. Уникати скупчення людей
Краще пропустити заповнену маршрутку, а пересісти в більш вільний трамвай чи тролейбус. Чим менше контактувати з людьми, тим менший шанс підхопити інфекцію.
5. Не сподіватися на медичну маску
Медичні маски не захистять від потрапляння інфекції, бо пропускають повітря. Деякі інфекції  можуть проникати під маску та розмножуватися у вологому середовищі через дихання. 
В Україну вже прийшов грип. Медики називають ситуацію незвичною, бо зростання кількості хворих спостерігалося вже у вересні. Всі випадки зараження сталися в Україні – ніхто з хворих за кордон не виїздив.
Цьогоріч очікують три штами вірусу. Серед них так званий "свинячий грип" - "Мічиган", а також "Сингапур" і "Колорадо".

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись