Новини з 1996 року

ІІ Всеукраїнський юнацький турнір з дзюдо відбудеться у СК "Політехнік"

Ксенія Омельченко 14 березня 2017 15:13 958 0

У Кременчуці відбудеться Всеукраїнський юнацький турнір із дзюдо, присвячений співробітникам СБУ, які загинули під час виконання службових обов’язків. Про це повідомили в Кременчуцькій міській раді.

Організатори змагань – Служба безпеки України та Федерація дзюдо Полтавськоїобласті – запросили понад 450 юнаків різного віку з усієї України, Білорусі та Молдови, які представлятимуть 47 команд і боротимуться у 20-ти вагових категоріях. Змагання обслуговуватимуть судді Міжнародної та Національної категорії Федерації дзюдо України.

Ініціатори турніру переконані, що такі змагання мають виховувати та розвивати почуття патріотизму в молоді, фізично та духовно готувати юнаків до захисту своєї Батьківщини. Після завершення попередніх та фінальних сутичок переможці будуть нагороджені грамотами, кубками та медалями з рук видатних українських спортсменів, чемпіонів світу та чемпіонів Європи.

У рамках турніру планується провести документальну фотовиставку, присвячену пам’яті подвигу українських вояків – співробітників української спецслужби, які віддали своє життя у боротьбі за територіальну цілісність і незалежність України. Виставка базується на документах, фотоматеріалах та є живою хронікою подій останніх двох років.

Початок змагань о 10.00.

Урочисте відкриття о 12.00.

Місце проведення: проспект Свободи, 56, манеж СК «Політехнік».

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1504 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1578 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1499 0