Новини з 1996 року

ВСІХ ПЕРЕВІРЯТЬ НА IQ. СПИСАТИ НЕ ДАДУТЬ. ЯК НАБИРАТИМУТЬ 300 КРЕМЕНЧУЦЬКИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ?

Олександр Курилов 07 вересня 2015 15:12 778 0

Набір нових кременчуцьких поліцейських, який розпочинається 21 вересня, триватиме два тижні. Далі на  тих, хто у поліцейські запишеться,  чекатимуть 5 екзаменів. Екзамени будуть серйозними й списувати на них ніхто не дасть.

Про те, що за два тижні у Кременчуці почнеться новий набір у поліцію, а набиратимуть уже 300 поліцейських (раніше говорили про 200), представникам ЗМІ нашого міста розповів начальник управління кадрів обласної міліції Сергій Гаврик.

За його словами, сам набір буде проводитися так. Спочатку від усіх бажаючих збиратимуть анкети. Одна – письмова. Другу слід буде написати на сайт обласного МВС. Далі - тести. За першим визначать загальний розумовий розвиток. Наступна – медична комісія. Далі  – тест на фізичну підготовку. Це біг та підтягування на перекладині.  

А вже після них -  спеціальний тест МNPA, який триватиме півтори години й під час якого не те що не дадуть списати, але і вгору подивитися теж не дадуть.  В усякому випадку  користуватися будь-чим, включно з мобільним телефоном, під час складання цього тесту – категорично заборонено.

Далі тим щасливчикам, які цей тест пройдуть, – очікують співбесіди. Проводитимуть їх не наші представники, а, як можна було зрозуміти з інформації, – громадські організації й теж не наші – не українські.

Останнє – тим, хто пройде співбесіду, очікує тримісячне навчання у  Національній академії внутрішніх справ.

Вчитимуть у столичній Академії майбутніх поліцейських з Кременчука теж не за нашою методикою. Наших міліціонерів говорити такі слова як: «добрий день» й «чим ми можемо допомогти» - ніхто не вчить. Єдина наша фраза – "що у тебе в кишенях, показуй".

Про що слід додати – на конкурс з обрання нових поліцейських у нашому місті очікується не менше 5 тисяч заяв.

 

Теги: Поліція КременчукаМВСРеформа

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись