Новини з 1996 року

Європейська компанія запрошує українських викладачів пройти закордонне стажування

Катерина Синьова 17 лютого 2020 16:30 173 0

Компанія ELPD (Європейська ліга професійного розвитку) запрошує викладачів закладів вищої освіти взяти участь у насиченій оновленій програмі міжнародного навчання. Стажування для освітян відбуватиметься на базі провідних університетів Польщі.

Про це повідомляється на сайті «Освіта.ua».

Мета організованих курсів — підвищення кваліфікації викладачів різних рівнів професійності та досвіду.

Міністерство освіти і науки зазначає, що якісне підвищення кваліфікації працівників освіти всіх рівнів — це основа успіху освітньої реформи.

Стажування з ELPD проходять із залученням інноваційних унікальних технік викладання та згідно із запитом споживачів-викладачів, розвивають академічну мобільність та стають основою для формування нових наукових звершень.

Стажування на курсах за кордоном — це краща профілактика професійного вигорання. Також це можливість отримати вчений ступінь, адже закордонне науково-педагогічне стажування — одна з вимог для їх присвоєння.

Під час навчання викладачі вишів зможуть отримати ряд професійних переваг, а саме:

  • отримати нові знання згідно з новими стандартами якості освіти;
  • засвоїти новітні технології викладання та застосувати їх у роботі;
  • обмінятися знаннями з колегами та розширити власну мережу контактів.

Зокрема, компанія запрошує приєднатися до участі в наукових програмах викладачів і вчителів ЗОШ різного рівня профпідготовки. Це нагода підвищити свій професіоналізм та збагатити знання разом з ELPD! Відповідно є можливість підібрати стажування за індивідуальною програмою з особистими потребами і вашим рівнем.

Реєстрація на проєкти вже відкрита

Перший проект – це науково-педагогічне стажування «Нові та інноваційні методи навчання. Система вищої освіти в Європі», який знаходиться в Кракові Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Дата проведення: 09 березня - 03 квітня 2020 року. Підходить для всіх спеціальностей. Детальніше можна дізнатися за посиланням.

Другий проєкт – профільне стажування для викладачів медичних навчальних закладів вищої освіти. Тема: «Нові та інноваційні методи навчання в медицині». Місце проведення – Люблін (Польща) Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Дата проведення цього заходу – з 24 лютого 2020 року по 17 березня 2020 року. Щоб дізнатися більше про це стажування, перейдіть за цим посиланням.

Третім проєктом є профільне стажування для вчителів. До нього можуть долучитися вчителі загальноосвітніх шкіл, вчителі початкових класів, директори загальноосвітніх шкіл та їх заступники, спеціалісти з методичних послуг. Місце проведення – Варшава (Польща) Uniwersytet Collegium Civitas,  Fundacja szkola z klasa. Із 30 березня по 17 квітня  2020 року. Більш детально можна дізнатися за цим посиланням.

Четвертий проєкт – науково-педагогічне стажування для викладачів навчальних закладів вищої освіти України. Тема: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі». Проходиме в місті Варшава (Польша), Collegium Civitas. Дата проведення: із 17 червня по 10 липня 2020 року. Підходить для всіх спеціальностей. Щоб дізнатися більше, перейдіть за посиланням.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 545 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 812 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 864 0