Новини з 1996 року

«Вила здають, мандати кладуть» У МАЙБУТНІЙ КРЕМЕНЧУЦЬКІЙ МІСЬКРАДІ – РОКИРОВКИ

Олександр Курилов 30 жовтня 2015 12:46 960 0

Серед депутатів Кременчуцької міської ради, яка лише через два тижні збереться на своє засідання, почалися надзвичайно великі зміни.

За першою такою, місцем майбутнього лідера фракції міської партії «Рідне місто», а заодно й депутатським мандатом поступився діючий депутат міськради Юрій Гриценко.

Його заміна – надалі лідером кременчуцького «Рідного міста» буде теж нині діючий депутат міськради Олександр Роженко.

Щодо причин таких кроків, то з того, що відомо, мова про таке. Цим рішенням фактичний керівник цієї міської партії – відомий кременчуцький бізнесмен і один з колишніх керівників наших великих заводів посилює роль фракції «Рідного міста» в міськраді.

Олександр Роженко є, в принципі, одним з найбільш безкомпромісних кременчуцьких політиків, який до кінця відстоює свою точку зору. Зрозуміло, що після такого кроку саме «Рідне місто» кидають у глуху опозицію до майбутнього міського голови Кременчука, але чому так – не зовсім зрозуміло

Щодо іншої рокіровки в міській раді, то тут мова про місцевих радикалів і все значно прозаїчніше.

У цій фракції одразу четверо переможців здають свої мандати (вила) для того, аби в депутатах міськради опинився спонсор організації й нинішній депутат, керівник ПАТ «УПДМН» Віталій Величко. Відповідно, ще троє осіб, які за ним стоять у черзі, в міську раду зайдуть. Тобто новим трьом кандидатам у міськраду від Радикальної партії – пощастить.

Хто у нас ще планує здатися й чому – редакція повідомлятиме читачів регулярно.  

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись