Новини з 1996 року

Вибори мера Кременчука скоро. Депутати міськради знову балакатимуть про новий міст через Дніпро

Олександр Курилов 21 січня 2020 16:53 624 0

Кременчуку справді потрібен новий міст через Дніпро, який би проходив через Третій Занасип і виходив на трасу «Бориспіль-Дніпро»  за межами Крюкова?

А це - головне питання, без урахування земельного дерибану, яке буде розглянуто на надзвичайній позачерговій депутатській сесії міської ради цього четверга.

Мова про засідання голів комісій Кременчуцької міськради, яке відбулося у виконкомі сьогодні, де мер Кременчука Малецький говорив про необхідність термінового прийняття депутатських рішень.

Й одне з таких, підготовлених у чиновницькій гарячці, – депутати міськради радитимуть обласним керівникам, у яких геть погано з географією, стосовно розташування нового мосту через Дніпро.

За тим, що планується, на сесії міськради буде оголошено, що новий міст, про що ми чуємо з 1993 року,  через Дніпро повинен бути саме у Кременчуці.

Й ось чому – про що розповів наш міський голова Віталій Малецький.

Тож щодо нового мосту через Дніпро у Кременчуці, про який першим говорив колишній мер Іван Пономаренко, то за словами нинішнього міського голови Малецького схема така.

Перш за все йдеться, аби завести на майбутній, вже новий кременчуцький міст, увесь транзитний транспорт з вулиці Київської.

Й для цього фури попрямують з вулиці Київської через вулицю Пугачова, Кохнівку, бо іншої дороги немає, аж на Третій Занасип і далі аж до місця, де сьогодні стоїть приватний ресторан «Афіни».

Бо саме там дуже давно запланували будівництво нового мостового переходу

Але це буде, у випадку якщо не збудують нормальну дорогу від київської траси до Новознамянки, після чого в цьому селі почнеться веселе життя.

Є й друге – більшість транзиту з Полтави, який прямує на Дніпро, в такому випадку пройде не центром нашого міста.

Таку конспирологію потрібності нового мосту для Кременчука озвучував наш мер Віталій Малецький, який забув розповісти, що авто з Києва, Полтави й Кременчука теж сьогодні взагалі їздять до Дніпра через Кобеляки, трасою «Решетилівка-Дніпро», де дорога набагато краща.

Далі ж про саму тему нового мосту, про який у Кременчуці говорить вже друге покоління.

Насправді, мешканцям нашого міста збирати увесь транспорт в області аби дихати бензиновими випарами – навряд чи потрібно.

Й можна було б справді переживати, бо на сесії Кременчуцької міськради депутати проголосують саме за погіршення екологічної ситуації у нашому місті.

Погіршення – бо екологія Кременчука і так страждає, а з другим мостом вона стане нестерпною.

Втім, зрозуміло, що нічого цього не буде – в урядових планах спорудження нового мосту в районі Кременчука чи Горішніх Плавнів немає.

Й звісно було б правильним якби проїзд транзитних великих вантажівок через Кременчук взагалі було б обмежено.

Бо ось будується серйозна бетонна дорога «Решетилівка –Дніпро», де немає асфальту й дорога рівна як скло.

А гвалтувати асфальт на наших міських вулицях кременчуцькі комунальники можуть і самі. Їм тут точно ніяка допомога не потрібна.

Тож, здається правильно буде сказати так – велком від Кременчука новий міст, про який починають говорити тільки перед черговими виборами.

Бо насправді -  жителям  зовсім не потрібен транзитний транспорт, який руйнує і так недоремонтовані міські дороги.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 2811 0
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 98 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 280 0