Новини з 1996 року

Іван Дробот: «Основна наша сила – громада!»

Едера Бедьо 09 жовтня 2015 16:26 1286 0

У п’ятницю, 9 жовтня, начальник Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Полтавській області Іван Дробот скликав присвячену звіту про роботу «Полтаварибоохорони» прес-конференцію для представників обласних і міських мас-медіа.

Увазі журналістів були запропоновані головні аспекти спілкування: «Реформування органів рибоохорони», «Методи сучасної боротьби з браконьєрством» та «Боротьба з корупцією в лавах рибінспекції».

Але передусім Іван Дробот підкреслив, що до обіймання посади начальника «Полтаварибоохорони» у березні 2015 року працював заступником голови комітету Агенції рибного господарства України, потім - начальником київської структури «Головрибводи», згодом брав участь і у створенні «Полтаварибоохорони».

Тому про майбутнє реформування рибоохоронних органів України Іван Іванович знає не з чуток.

На сьогодні там працюють загалом щонайменше 1600 працівників, із яких 1200 державних службовців, а маленький залишок – саме рибоохоронці. Ідея реформування галузі – проведення очищення рядів і забезпечення інспектора технічними засобами, яких сьогодні так не вистачає.

Торкаючись питання боротьби з браконьєрством, Іван Дробот навів приклади й цифри, які порівнюють роботу «Полтаварибоохорони» минулими роками та роком нинішнім.

Найбільше зацікавив журналістів третій аспект «порядку денного», оскільки останнім часом у публікаціях ЗМІ з’являлася інформація про корупцію серед полтавських рибоохоронців.

«Працівники «Полтаварибоохорони» до вказаних інцидентів не причетні!» - авторитетно заявив Іван Дробот.

Про подробиці прес-конференції читайте в наступному числі газети «Програма Плюс».        

Юрій Сіора

Теги: Життя Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 206 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 215 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 373 0