Новини з 1996 року

Вагітним Глобино та Козельщини видаватимуть платний сертифікат на пологи від мера Малецького

Олександр Курилов 07 березня 2017 11:36 1125 0

Надалі до вагітних  жінок-мешканок Глобинського та Козельщинського районів наблизиться Конституція України, яку в нас порушують на кожному кроці. За новим її наближенням, жінки знову  будуть народжувати безкоштовно, але виключно за сертифікатом-дозволом Кременчуцького міського голови Віталія Малецького.

Про те, що пологи для жінок сусідніх сільських районів, але не Кременчуцького, стануть безкоштовними, «Програмі плюс» розповів головний лікар міського  пологового будинку Ярослав Прокопчук.

«Ми підписуємо таку угоду з райрадами Глобиного і Козельщини. Їх керівники купуватимуть у нас сертифікати на пологи й видаватимуть місцевим вагітним жінкам. З цього приводу вже побував в обох райцентрах і сказав там таке: без сумніву, вони можуть зробити у себе пологові відділення, але де взяти фахівців, які прийматимуть пологи? До того ж у самому Козельщинському районі щорічно ставлять на облік не більше 200 вагітних, тому немає сенсу утримувати таке відділення в районі», - так прокоментував сподівання на отримання додаткового фінансування із сусідніх районів Ярослав Прокопчук.

Як відомо, сьогодні мешканки Кременчука мають можливість народжувати безкоштовно, але для такого потрібно мати сертифікат, підписаний міським головою Кременчука Віталієм Малецьким, який таким способом бере участь у вирівнюванні демографічної ситуації.

Очікується, що після підписання відповідних угод між Кременчуцьким пологовим будинком та сусідніми районними радами в останніх теж поширяться сертифікати на пологи, які своїм підписом затверджує міський голова Кременчука.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 252 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 660 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1142 0