Новини з 1996 року

“Віскі, кола, королева танцполу”: гулянка в Кременчуцькій дитячій лікарні та коментар заступника. ВІДЕО

Артем Кузьменко 06 березня 2020 11:15 25958 0

Трохи про те, як вночі третій поверх лікарні перетворився на нічний клуб.

Учора, 5 березня, в популярній серед кременчужан групі в Telegram з’явилося відео про те, як на третьому поверсі Кременчуцької дитячої лікарні працівники розгулялися не на жарт. Кременчужани, які не могли заснути, зняли на камеру те, що відбувалося в лікарні.

 


Джерело відео: h.kremenchug

 

В закладі, де лікують дітей, медпрацівники танцювали та співали: “Віскі, кола, королева танцполу”.

Оскільки в кожного відділення своя реєстраційна, то спочатку ми зателефонували на другий поверх та запитали, чи їм щось відомо про те, що було вночі. Вони сказали, що ні, і що вони самі в лікарні не святкуватимуть, навіть назвали місце й час, де вони зберуться.

Потім ми все ж зателефонували на третій поверх та попрохали до телефону когось із керівництва. Нам дали поспілкуватися з заступником директора Германом Русланом Володимировичем, який відповів: “Я не можу нічого коментувати, для цього в нас є директор підприємства, зв’язуйтесь із директором підприємства”. Отже, заступник директора перекидує відповідальність за гулянку на директора?

Йдемо далі:

- Так там директор підприємства щось святкував, чи що?

- Ви чуєте, що я вам кажу? Ви задали мені питання, я вам відповідаю: зв’язуйтеся з директором, я без дозволу директора не маю права розголошувати ніякої інформації.

- Інформації щодо святкування? Це якась таємниця, правильно?

- Нема ніяких таємниць, до побачення.

Але не встигли ми закінчити фразу: “Номер дайте, будь ласка”, — як Руслан Володимирович просто кинув трубку. Мабуть, він такий злий, тому що ще не відійшов від учорашнього і в нього болить голова.

Всі ми люди, але якщо лікарі п’ють, танцюють та кричать пісня прямо в медзакладі, то за нашу медицину страшно. А для святкування можна обрати більш підходяще місце - кафе чи ресторан, але ніяк не комунальний заклад, де лікують дітей.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 527 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1271 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 956 0